بتمن 3 | Batman 3
سینمایی مدت زمان: 59 دقیقه سال تولید: 1993

دانلود انیمیشن بتمن 3 با دوبله فارسی - Batman 3

«بتمن» یا همان مرد خفاشی، ابرقهرمان خیالی دنیای کتاب های مصور است. او اولین بار در شماره‌ی 27 کمیک های کارآگاهی در سال 1939 به دنیا معرفی شد. او را با لقب‌هایی مثل «مبارز شنل پوش»، «شوالیه تاریکی» و «بزرگترین کارآگاه دنیا» هم می‌شناسند. هویت پشت نقاب بتمن مردی میلیونر و نیکوکار به نام «بروس وین» است. والدین بروس در کودکی جلوی چشمان او به قتل رسیده‌اند و او از همان زمان با خودش عهد بسته است که انتقام آنها را بگیرد. برای این کار او تحت تعلیم‌های ویژه قرار گرفته و در گاتهام سیتی به مبارزه با جنایتکاران می‌پردازد. لباس سیاه او ترس به دل دشمنانش می‌اندازد و امکانات و سلاح پیشرفته‌ای که در اختیار دارد، در رویارویی با جنایتکاران به او کمک می‌کنند. موضوع انیمیشن های بتمن 1 تا بتمن 3 نیز همچنان همین موضوع قدیمی است.

شخصیت بتمن از بدو ظهورش بسیار محبوب بود و از سال 1940 کمیک‌هایی با نام بتمن روانه‌ی بازار شدند که به صورت اختصاصی داستان‌های او را نشان می‌دادند. از این شخصیت اقتباس‌های بسیاری در رادیو، تلویزیون، سینما، بازی‌های کامپیوتری و اسباب‌بازی‌ها شده است.

در سال 1992 یک مجموعه‌ انیمیشن از بتمن پخش شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. فیلم‌های انیمیشنی که بعد از آن ساخته شدند در واقع در ادامه‌ی این مجموعه بودند. این مجموعه با عنوان ماجراهای بتمن (The Adventures of Batman & Robin) مبارزه‌های او برای پاک کردن گاتهام از شر کسانی مثل «جوکر»، «هارلی کویین»، «پنگوئن»، «پویزن آیوی» و «مرد دو چهره» را به تصویر کشیده است. مجموعه انیمیشن بتمن، محبوب‌ترین انیمیشن سریالی با موضوع ابرقهرمانی است و برنده‌ی یک جایزه امی هم شده است.

انیمیشن بتمن با گرافیک‌های مختلف به صورت دو و سه بعدی و حتی در قالب لگویی هم ساخته شده است. انیمیشن دوبله فارسی لگو لیگ عدالت فروپاشی گاتهام نمونه ای از بتمن لگویی است. علاوه بر بتمن 3 تمام قسمت های مجموعه انیمیشن بتمن دوبله فارسی از جمله بتمن گاتهام با چراغ گاز را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. ضمن آن که شما را به تماشای جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی از جمله بچه رئیس زبان اصلی ، پوکمون کارآگاه پیکاچو، اسکوب ، بادام زمینی ها، انیمیشن روح 2020 و ... نیز دعوت می‌کنیم.