روح | Soul
سینمایی مدت زمان: 2 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن روح 2020 Soul

دانلود انیمیشن روح 2020 با دوبله فارسی

انیمیشن روح 2020 Soul محصولی از کمپانی والت دیزنی است و در استودیو پیکسار Pixar تولید شده است. این انیمیشن بر اساس طرحی از «پیت داکتر» و به کارگردانی او ساخته شده است. داکتر را برای کارگرانی انیمیشن‌های مطرحی مثل «درون و بیرون Inside Out»، «بالا Up» و «شرکت هیولاها Monsters, Inc.» می‌شناسند. برای نگارش فیلمنامه یا ساخت این انیمیشن‌ها، او تا به حال 8 بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. از این میان، 2 جایزه اسکار در بخش بهترین انیمیشن سال برای درون و بیرون و بالا دریافت کرده است.

در ژانویه 2016 اعلام شد که پیت داکتر، انیمیشن ساز و از مدیران ارشد استودیو پیکسار، قرار است اثر جدیدی بسازد. در ژوئن 2018 و همزمان با انتصاب داکتر به عنوان مدیر ارشد، او اعلام کرد پروژه ساخت انیمیشن جدیدش ادامه خواهد داشت. یک سال بعد، نام این انیمیشن روح soul اعلام شد و درباره‌ی کلیت آن در توییتر توضیحاتی ارائه شد. «دانا موری»، تهیه کننده‌ی آن، اعلام کرد که این انیمیشن متفاوت از دیگر آثار داکتر است و قرار است بینندگان را به سفری ببرد که هیچ کدام تا به حال آن را ندیده‌اند. (یا حداقل تا مدت‌ها نخواهند دید!)  

داکتر درباره‌ی محتوای انیمیشن روح می‌گوید: «انیمیشن روح به مخاطبانش می‌گوید که بهتر است بر چه چیزی تمرکز کنند. چه مسائلی ارزشش را دارند که به آنها فکر کنیم؟ در نهایت چه چیزهایی هستند که وقتی دوباره به آنها فکر می‌کنیم می‌بینیم که ارزش زمان و انرژی که برایشان صرف کردیم را داشته‌اند؟»

داستان انیمیشن روح 2020 از این قرار است که، «جو گاردنر»، معلم موسیقی مقطع متوسطه است. آرزوی جو این است که یک روز روی صحنه‌ی نمایش اجرا کند. بالاخره بعد از سال‌ها شانس به او رو می‌آورد و این فرصت به او می‌رسد اما در پی وقوع حادثه‌ای، روح جو از بدنش جدا می‌شود. جو ناگهان خودش را در ورودی دنیای پس از مرگ می‌بیند. او که هنوز آماده‌ی رفتن نیست خودش را به دنیای پیش از تولد می‌رساند؛ جایی که به ارواح آموزش داده می‌شود تا آماده ورود به زمین شوند. در آنجا، جو با روحی به نام «22» آشنا می‌شود که برعکس او، هیچ علاقه‌ای به رفتن به زمین و زندگی ندارد. آیا جو موفق می‌شود روحش را به بدنش برگرداند؟ تنها چند ماه به اکران این انیمیشن جذاب و دیدنی مانده است. پس اگر به انیمیشن هایی با این سبک علاقه دارید، دانلود انیمیشن روح با دوبله فارسی را از دست ندهید!

انیمیشن روح 2020 قرار بود 19 ژوئن (30 خرداد) اکران شود اما به دلیل تعطیلات عمومی سالن‌های نمایش در پی شیوع ویروس COVID-19 نمایش آن به تعویق افتاد. این انیمیشن در 20 نوامبر 2020 (30 آبان 1399) در سینماها به روی پرده‌ی نمایش خواهد رفت. دانلود انیمیشن دوبله فارسی روح Soul به زودی در وب سایت ویزورکیدز امکانپذیر خواهد بود.

از شما دعوت می‌کنیم علاوه بر دانلود انیمیشن روح با دوبله فارسی و تماشای این انیمیشن جدید 2020 دیگر انیمیشن های روز دنیا مانند انیمیشن به پیش ، باب اسفنجی در حال فرار، ویلوبی ها ، سونیک خارپشت، اسکوب ، شیمر و شاین، فروزن 2 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تریلر انیمیشن روح Soul 2020 را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزورکیدز تماشا کنید.

تصاویر فیلم