لگو لیگ عدالت : فروپاشی گاتهام | Lego DC Comics Superheroes-Justice Leauge-Gotham City Breakout
سینمایی مدت زمان: 78 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن لگو لیگ عدالت : فروپاشی گاتهام با دوبله فارسی

در انیمیشن لگو لیگ عدالت - فروپاشی گاتهام ، در گاتهام سیتی مدت‌ها است که «بتمن» کار محافظت از شهر در برابر بی عدالتی و جنایت را بر عهده دارد. سال‌ها او خودش تنها وظیفه حفاظت از شهر را داشت تا اینکه با «رابین» آشنا شد و او همکار بتمن شد. آنها با هم یک تیم خوب عدالت طلب بودند و گاتهام را از شر جنایتکاران حفظ می‌کردند. چند سال گذشت و رابین بزرگ شد و اسم شب‌بال یا نایت‌وینگ را برای خودش انتخاب کرد و شیوه‌ی خودش را در پیش گرفت. اما این پایان داستان نیست. قرار است یک رابین جدید به تیم اضافه شود تا تیم عدالت قدرتمندتر از قبل کارش را انجام دهد.

هارلی و اسوالد چسترفیلد (پنگوئن) در حال دزدی از جواهرفروشی هستند که بتمن و رابین جوان از راه می‌رسند. رابین با قفس مگنتی، پنگوئن را به دام می‌اندازد ولی هارلی با کمک پویزن آیوی (پیچک سمی) فرار می‌کند. البته بتمن با سلاحی پیچک‌ها را از بین می‌برد و آنها را به دام می‌اندازد. در همین لحظه او مردی نقابدار را می‌بیند و او را در تعقیب و گریزی مهیج به دام می‌اندازد. او جنایتکار نیست. او در واقع همکار قدیمی بتمن یعنی شب بال است که برایش یک مهمانی سورپرایز ترتیب داده است. سالگرد پیدایش بتمن است و دوستان ابرقهرمانش برایش یک مهمانی گرفته‌اند. البته بتمن غافلگیر نمی‌شود چون حدس زدن آن برای کسی مثل بتمن با آن هوش سرشار کار آسانی است.

در ادامه این قسمت از انیمیشن لگو لیگ عدالت خواهید دید که بت‌گرل، رابین و نایت‌وینگ برای بتمن یک هدیه ویژه هم دارند؛ آنها برای او یک سفر ترتیب داده‌اند تا بالاخره بعد از چند سال او هم یک تعطیلات داشته باشد. در این مدت هم قرار است سوپرمن و بقیه مراقب امنیت گاتهام سیتی باشند، اما آیا موفق می‌شوند؟

این قسمت از انیمیشن پرطرفدار لگو لیگ عدالت که بر اساس داستان‌های مصور لیگ عدالت توسط Matt Peters و Melchior Zwyer ساخته شده است، به صورت نمایش خانگی در سال 2016 پخش شد. این ششمین فیلم انیمیشنی دی‌سی‌کمیکس است که بر پایه ابرقهرمان محبوب، بتمن، ساخته شده است. انیمیشن لگو لیگ عدالت فروپاشی گاتهام حدود بیش از یک میلیون و ٨٠٠ هزار دلار فروش داخلی داشته است. امیدواریم از تماشای این انیمیشن در وب سایت ویزور لذت ببرید.

ضمنا ما جدیدترین انیمیشن های سینمایی 2020 مانند ویلوبی ها، ترول ها 2 ، سونیک خارپشت، جاسوسان نامحسوس ، مینیون ها ظهور گرو و ... را نیز برای دانلود و تماشا در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار داده‌ایم و شما را به تماشای آن ها دعوت می‌کنیم.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.