بچه رئیس (زبان اصلی) | The Boss Baby
زبان اصلی مدت زمان: 93 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن بچه رئیس زبان اصلی - The Boss Baby

دانلود فیلم سینمایی بچه رئیس 1

در انیمیشن بچه رئیس The Boss Baby که انیمیشنی کمدی و ماجراجویانه و تولید کمپانی Dreamworks است، ماجرا از این قرار است :«تیم تمپلتون» یک پسربچه‌ی 7 ساله است که زندگی خوب و شادی را با پدر و مادرش دارد. او از این خانواده‌ی سه نفره‌ای که دارد خوشحال است. پدر و مادرش با خیال پردازی‌های او همراه می‌شوند، با او بازی می‌کنند و هرشب برایش آواز می‌خوانند و قصه می‌گویند. همه چیز خوب و آرام و شاد پیش می‌رود تا اینکه یک نوزاد از راه می‌رسد اما مثل بچه‌های دیگر نیست. او با کت و شلوار و کیف و قدم زنان وارد خانه می‌شود.

در ادامه فیلم سینمایی بچه رئیس 1 تمام توجه‌ها معطوف به نوزاد تازه وارد می‌شود و «تیم» احساس تنهایی می‌کند. او به این بچه‌ی جدید حسادت می‌کند و در تلاش است به پدر و مادرش بفهماند که او راه می‌رود، حرف می‌زند، در حال انجام یک عملیات سری است و در خانه قدرت را به دست گرفته است. چیزی که آنها هرگز باور نمی‌کنند و آن را به پای حسادت کودکانه تیم می‌گذارند. یک روز پدر و مادر تیم که هر دو بازیاب یک کمپانی فروش حیوانات خانگی هستند به یک مشکل برمی‌خورند و حالا او داداش کوچولویش باید با هم متحد شوند و برای نجات آنها نقشه بکشند.

انیمیشن بچه رئیس اوایل 2017 و در جشنواره فیلم میامی اکران شد. موضوع این انیمیشن برای مردم جذاب بود و خیلی زود محبوب و پرطرفدار شد. بچه رئیس در بخش بهترین انیمیشن نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار و گلدن گلوب شد اما هر دو جایزه به انیمیشن کوکو رسید. چون این انیمیشن در میان مردم خیلی محبوب شده بود یک سال بعد از آن، سریالی با عنوان «The Boss Baby: Back in Business بچه رئیس به سر کار برمی‌گردد» ساختند و تا کنون سه فصل از این سریال ساخته شده است. از دیگر انیمیشن های پرطرفدار سال 2017 می توان به انیمیشن من نفرت انگیز 3 اشاره کرد که می توانید علاوه بر فیلم سینمایی بچه رئیس 1 آن را نیز در وب سایت و اپلیکیشن ویزورکیدز تماشا کنید.

دانلود انیمیشن بچه رئیس دوبله فارسی در کنار دیگر انیمیشن های مطرح روز دنیا مانند گرگ مادرزاد ، اسکوب، انیمیشن روح 2020 ،به پیش و مینیون ها ظهور گرو از هم اکنون در وب سایت ویزور امکانپذیر است.

بالای ۶ سال