اسکوب | Scoob
سینمایی مدت زمان: 93 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن اسکوب با زیرنویس فارسی Scoob

دانلود انیمیشن اسکوب scoob! 2020

کاراکتر اصلی انیمیشن اسکوب شخصیت اسکوبی دو است. این شخصیت اولین بار در قالب یک سریال تلویزیونی در سال 1969 به دنیا معرفی شد. این سریال انیمیشنی با عنوان «اسکوبی دو کجایی! Scooby Doo, Where Are You» ابتدا در دو فصل به مدت ١ سال پخش شد. در پی موفقیت چشمگیر این انیمیشن، کمپانی «وارنر برادرز» با همکاری شرکت «هانا-باربرا» اسپین-آف‌های زیادی در قالب فیلم و سریال از آن ساختند. سال 2013 مجله‌ی «TV Guide» انیمیشن اسکوبی دو را به عنوان پنجمین کارتون تلویزیونی برتر در دنیا معرفی کرد.

شخصیت‌های کارتون اسکوب دوبله فارسی چند دوست هستند که با همکاری به حل معما و دستگیر کردن مجرمان می‌پردازند. کارآگاهان زبده‌ی ما عبارتند از: «شَگی» با نام اصلی نورویل راجرز که صاحب اسکوب است و بیشتر از حل معما به غذا خوردن علاقه دارد. «فرد جونز» یک کارآگاه شجاع با مهارت بالایی در حل معما، «دافنه بلیک» دختری از یک خانواده ثروتمند که مهارت خوبی در مبارزه دارد و هیچ ترسی از رفتن در دل خطر ندارد، «ولما دینکلی» مغز متفکر گروه و البته سگ محبوب داستان «اسکوبی دوبی دو» که یار جدانشدنی شگی است و همیشه نقش بسزایی در حل معما دارد.

در انیمیشن اسکوب Scoob محصول سال 2020 داستان از کودکی شخصیت‌ها شروع می‌شود. شگی تک و تنها در ساحل نشسته و ساندویچ می‌خورد که یک سگ ولگرد را می‌بیند. او نام سگ را اسکوبی دوبی دو می‌گذارد و او را با خودش می‌برد. در شب هالووین، شگی و اسکوبی فرد، دافنه و ولما را می‌بینند. آنها با هم به یک خانه‌ی تسخیر شده می‌رود و روح خانه که در واقع شخصی به نام «آقای ریگبی» است را دستگیر می‌کنند. از آن به بعد، آنها تصمیم می‌گیرند با هم به حل معماهای این چنینی بپردازند و شرکتی به نام «میستری» به راه می‌اندازند.

در ادامه فیلم اسکوب می‌بینیم که ده سال از این ماجراها می‌گذرد و شرکت میستری همچنان در همان زمینه حل معما و دستگیر کردن اشرار فعالیت می‌کنند تا اینکه «سایمون کاول»، تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی، تصمیم می‌گیرد با آنها کار کند؛ همه به جز شگی و اسکوب! همان شب شگی و اسکوبی دو ناپدید می‌شوند. این بار همگی باید برای پیدا کردن دو دوستشان دست به کار شوند. باید دید با هوش ولما، قدرت حل مساله فرد و شجاعت دافنه این ماجرا چطور پیش می‌رود. تماشای انیمیشن اسکوب دوبله فارسی Scoob که از انیمیشن های محبوب سال 2020 و از تولیدات کمپانی Warner Animation Group است از دست ندهید.

اگر به تماشای انیمیشن های مهم سال علاقه دارید، از شما دعوت می کنیم علاوه بر تماشا و دانلود انیمیشن اسکوب scoob! 2020 ، انیمیشن فروزن 2 ، باب اسفنجی اسفنج در حال فرار، جاسوسان نامحسوس ، داستان اسباب بازی 4 و سونیک خارپشت را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی

خدایادوست دارم ۹۹/۰۵/۰۹
عالی
طاها ۹۹/۰۳/۲۲
دوبلش هست دوبله بزارید

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.