باب اسفنجی : پاتریک من
سریال ها › باب اسفنجی مدت زمان: 56 دقیقه سال تولید: 2013

دانلود انیمیشن باب اسفنجی پاتریک من با دوبله فارسی

کارتون جذابی که خواهید دید، انیمیشن باب اسفنجی پاتریک من نام دارد. در این قسمت از انیمیشن بامزه و دوست داشتنی باب اسفنجی، پاتریک به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. ماجرا از این قرار است که یک روز پاتریک ستاره دریایی ناراحت و افسرده سراغ دوستش باب اسفنجی می‌رود. او بعد از مدت‌ها متوجه شده است که بیکار است و این باعث می‌شود حوصله‌اش سر برود. پاتریک به باب می‌گوید دوست دارد مثل او یک لباس مخصوص کار داشته باشد و شاغل شود اما وقتی باب اسفنجی درباره‌ی شغل مورد علاقه‌ی او می‌پرسد پاتریک هیچ جوابی ندارد.

در ادامه انیمیشن باب اسفنجی پاتریک من خواهید دید که باب به سمت محل کارش، رستوران آقای خرچنگ می‌رود و قرار بر این می‌شود که پاتریک به شغل مورد علاقه‌اش فکر کند اما چون او یک ستاره‌ی دریایی تنبل است و زیاد هم اهل فکر کردن نیست تلویزیون را روشن می‌کند و به تماشای آن می‌نشیند. در همان لحظه، برنامه‌ی مورد علاقه پاتریک یعنی مرد دریایی و پسر صدفی در حال پخش است. آنها ابرقهرمان‌هایی هستند که پاتریک با تماشایشان بزرگ شده است و البته آنها هم پیر شده‌اند. با این حال، پاتریک از تماشای اینکه آنها چطور جان افراد را نجات می‌دهند حسابی لذت می‌برد.

حالا پاتریک شغل رویایی‌اش را پیدا کرده است. او تصمیم می‌گیرد یک ابرقهرمان شود و نام پاتریک من (بر وزن سوپرمن) را برای خودش انتخاب می‌کند. او برای خودش یک لباس ابرقهرمانی تهیه می‌کند و می‌رود تا کارش را شروع کند. اما او سررشته‌ای از انجام کارهای قهرمانانه ندارد و بیشتر از اینکه کمک کند در حال خرابکاری کردن است. کم کم مردمی که او را یک ابرقهرمان می‌دانستند از کارهایش خسته می‌شوند. تا اینکه پاتریک به صورت اتفاقی یک شخصیت شرور به نام حباب بدجنس را از بین می‌برد و دوباره کمی محبوبیت به دست می‌آورد... برای آن که بدانید در انتها چه اتفاقی برای باب اسفنجی و دوستانش می افتد، تماشای انیمیشن باب اسفنجی پاتریک من را در ویزور از دست ندهید.

شما را به تماشای سایر قسمت های انیمیشن باب اسفنجی از جمله انیمیشن باب اسفنجی تعطیلات خانوادگی دعوت می کنیم.

تمام سنین
طنز

نقد و بررسی

۹۹/۰۱/۰۴
واااااااای!عاااااااااااالییییییییییی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.