کهن: قصه های وحشی گری | Primal: Tales of Savagery
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن کهن: قصه های وحشی گری Primal Tales of Savagery

انیمیشن کهن: قصه های وحشی گری یک اثر اکشن و ماجراجویانه است. به دلیل محتوای خشونت بار آن، تماشای این انیمیشن به افراد زیر 13 سال توصیه نمی‌شود. این انیمیشن فضایی ماقبل تاریخی دارد و تلاش برای بقای انسان اولیه را به تصویر کشیده است. تلاشی بی وقفه و شبانه روزی که علاوه بر پیدا کردن غذا و سرپناه، فرار از دست جانوران وحشی و شکارچی را نیز شامل می‌شود. این انیمیشن، ساخته‌ی «گندی تارتاکوفسکی» است که پیش از این کارگردانی مجموعه انیمیشن پرطرفدار هتل ترانسیلوانیا (هر 3 قسمت) و همچنین انیمیشن ترول ها را بر عهده داشته است.

انیمیشن کهن: قصه های وحشی گری محصول کمپانی Cartoon Network Studios است. این انیمیشن 7 ژانویه 2020 اکران شده است و امتیاز بسیار خوبی از تماشاگران گرفته است. انیمیشن قصه‌های وحشی گری داستان مردی غارنشین را نشان می‌دهد. او تمام مدت روز را صرف تهیه غذا در محیطی می‌گذراند که خودش طعمه‌ای متحرک برای دیگر شکارچیان است. یک روز که او بعد از چالش‌های بسیار با غذا به سمت غارش می‌رود، از دور می‌بیند که چند بچه دایناسور شکارچی، همسر و فرزندانش را از بین می‌برند.

در ادامه‌ انیمیشن کهن: قصه های وحشی گری ، مرد غارنشین در حین شکار، مشابه همان اتفاقی که برایش افتاد را می‌بیند. با این تفاوت که این بار دایناسورهای شکارچی به 2 بچه دایناسور کوچک حمله می‌کنند. او با مادر دایناسورها همدردی می‌کند و به کمکش می‌رود اما دیر شده و هر دو بچه دایناسور خوراک شکارچی بی رحم می‌شوند. حالا مرد غارنشین و این دوست دایناسوری که به تازگی پیدا کرده است هر دو در لب مرز انقراض باید برای ادامه‌ی زندگی تلاش کنند...

تریلر انیمیشن کهن: قصه های وحشی گری Primal Tales of Savagery را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز قرار خواهد گرفت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

اگر به تماشای انیمیشن های جدید 2020 علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن درخت آرزوها ، به پیش، ناجیان اژدهاسوار: راز موسیقی اژدر ، داستان جینجر، دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان ، شمال حقیقی، سه خرس کله پوک و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

تصاویر فیلم