آرتمیس فاول | Artemis Fowl
سینمایی مدت زمان: 2 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود فیلم آرتمیس فاول Artemis Fowl

فیلم سینمایی آرتمیس فاول یک اثر فانتزی، ماجراجویانه و خانوادگی است. این فیلم بر اساس اولین جلد از رمان موفق و پرفروش آرتمیس فاول ساخته شده است. این رمان که سال 2001 منتشر شد، در سطح جهانی محبوبیت بسیاری پیدا کرد و نیویورک تایمز، ساندی نیوز، آبزِروِرز و فروشگاه اینترنتی آمازون این کتاب را تحسین کردند. کمپانی والت دیزنی Walt Disney Studios Motion Pictures حق ساخت فیلم بر اساس این رمان را سال 2013 خرید و ساخت فیلم را اوایل 2018 در اروپا آغاز کرد.

داستان فیلم سینمایی آرتمیس فاول در سواحل ایرلند اتفاق می‌افتد. مردی به نام آرتمیس فاول سال‌ها است که فعالیت‌هایی مرموز و عجیب دارد. به گفته‌ی خودش او اسراری جادویی را حفظ و نگهداری می‌کند و هدفش از این کار حفظ جان مردم است. او پسری 12 ساله همنام خودش دارد. آرتمیس جوان، پسری نابغه است و چیزهایی می‌داند که کمتر کسی در سن و سال او از آنها اطلاع دارند.

یک روز پدر آرتمیس به طرز عجیبی ناپدید می‌شود. سپس به آرتمیس جوان تماسی گرفته می‌شود. شخصی به او می‌گوید که پدرش از آنها چیزی دزدیده است و او برای اینکه دوباره بتواند پدرش را ببیند باید آن شی را برگرداند. کمی بعد، همکار قوی هیکل پدرش از راه می‌رسد. او به آرتمیس می‌گوید که دیگر زمان آن فرا رسیده که از نبوغش در راه حفظ خانواده استفاده کند و وارد دنیای جن و پری‌ها بشود...

اکران فیلم آرتمیس فاول مثل بسیاری دیگر از تولیدات سینمایی در پی شیوع ویروس کووید-19 کنسل شد. در نهایت این فیلم 12 ژوئن 2020 در Disney+ پخش شد. منتقدان نظرات خوبی راجع به این فیلم نداشتند و طرفداران رمان آرتمیس فاول که با تصور دیدن فیلمی شبیه به مجموعه فیلم‌های هری پاتر به تماشای آن نشسته بودند، امتیازی متوسط به آن دادند.

تریلر فیلم آرتمیس فاول Artemis Fowl را هم اکنون می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود فیلم آرتمیس فاول با دوبله فارسی به زودی در ویزور قرار خواهد گرفت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

ضمن آن که شما علاقمندان گرامی انیمیشن می‌توانید جدیدترین انیمیشن های 2020 مانند انیمیشن گرگینه ها ، دانشگاه جادویی، کهن قصه های وحشی گری ، جزیره لاروا، مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون ، داستان جینجر، انیمیشن حلقه 2020 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم