باب اسفنجی : تعطیلات خانوادگی
سریال ها › باب اسفنجی مدت زمان: 56 دقیقه سال تولید: 2011

دانلود انیمیشن باب اسفنجی تعطیلات خانوادگی با دوبله فارسی

باب اسفنجی شلوار مکعبی SpongeBob SquarePants یک سریال تلویزیونی است که از سال 1999 از شبکه‌ی نیکلودیون شروع به پخش کرد. این سریال ماجرای باب اسفنجی و دوستانش را در شهری زیر آب با نام بیکینی باتم نشان می‌دهد. باب اسفنجی، یک اسفنج دریایی است که در خانه‌اش که یک آناناس است در همسایگی دوست صمیمی‌اش پاتریک ستاره و آقای اختاپوس بداخلاق زندگی می‌کند. او به عنوان سرآشپز در رستوران آقای خرچنگ همبرگر درست می‌کند. همبرگرهای او در سراسر بیکینی باتم معروف هستند و خیلی‌ها مثل پلانکتون در تمام طول ماجرا در حال نقشه کشیدن برای دزدیدن دستور تهیه همبرگرهای مخصوص رستوران خرچنگ هستند.

در این قسمت از انیمیشن باب اسفنجی که نامش انیمیشن باب اسفنجی تعطیلات خانوادگی است، ماجرا از این قرار است که باب یک مهمانی برگزار می‌کند. او می‌داند که ممکن است هیچکس به مهمانی او نیاید بنابراین در کارت دعوت هرکس مطابق سلیقه و علاقه‌ی او دعوتنامه می‌نویسد. در کارت آقای خرچنگ می‌نویسد: قرار است در مهمانی به شما پول بدهم، در کارت اختاپوس نوشته: یک دورهمی با موسیقی داریم، در کارت سندی نوشته: یک نشست علمی برگزار می‌شود، در کارت پلانکتون نوشته که قرار است راهکارهای از بین بردن رستوران خرچنگ را بررسی کنیم و بقیه هم به همین ترتیب ترغیب می‌شوند به مهمانی بروند. تنها کسی که نیازی به ترغیب ندارد پاتریک است که با دیدن نام مهمانی به خانه باب می‌رود.

در ادامه انیمیشن باب اسفنجی تعطیلات خانوادگی ، زمانی که همه می‌رسند هرکس می‌خواهد موضوع مورد علاقه‌اش را به میان بیاورد اما متوجه می‌شوند باب اسفنجی این کار را انجام داده تا آنها را دور هم جمع کند و اسلایدهای عکس تعطیلات خانوادگیش را نمایش دهد. همه تصمیم می‌گیرند خانه‌ی باب را ترک کنند اما در لحظه‌ی رفتن، باب اولین اسلاید را نمایش می‌دهد. او عکس‌های تعطیلات خانوادگی که با پاتریک همراه بوده را آماده کرده است...

سریال باب اسفنجی تا کنون 10 بار نامزد جایزه‌ی امی شده که معادل اسکار برای سریال‌ها است. همچنین این سریال 3 بار هم نامزد جایزه بفتا شده است. تمام قسمت‌های انیمیشن دوبله فارسی باب اسفنجی را می‌توانید از ویزور تماشا کنید. علاوه بر سریال انیمیشن باب اسفنجی تعطیلات خانوادگی شما می توانید سایر انیمیشن های جذاب تولید شده برای تمامی سنین از جمله انیمیشن تام و جری در کارخانه شکلات سازی را نیز در وب سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

تمام سنین
طنز

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.