ماتیلدا | Matilda
سینمایی خارجی مدت زمان: 85 دقیقه سال تولید: 1996

دانلود فیلم ماتیلدا دوبله فارسی  Matilda

فیلم سینمایی ماتیلدا یک فیلم فانتزی و کمدی-درام به کارگردانی «دنی دویتو»، کمدین آمریکایی، است. این فیلم که بر اساس رمانی با همین نام توسط کمپانی TriStar Pictures ساخته شده است، ماجرای دختری به نام ماتیلدا را می‌گوید که بسیار باهوش است اما در خانواده‌ای زندگی می‌کند که کسی به او توجهی ندارد. پدرش «هری» و مادرش «زینیا» از همان بدو تولد بی توجهی به او را شروع کردند. او دختر زیبایی است اما به عنوان نوزاد بدون هیچ توجه و ذوقی او را به خانه بردند و او در گوشه‌ای رها کردند. ماتیلدا یک برادر بزرگتر هم داشت که برعکس او پدرش او را دوست داشت. ماتیلدا از همان کودکی یاد گرفت که باید خودش برای خودش غذا تهیه کند و خودش یاد بگیرد چطور سرگرم بماند.

او که شخصیت اصلی فیلم ماتیلدا است، تا چهار سالگی تمام مجلاتی که در خانه بود را خوانده بود و دنبال کتاب می‌گشت اما پدر و مادرش نه تنها از این بایت شگفت زده نشدند بلکه به جای تشویق کردن او را تنبیه کردند. هرروز صبح که همه از خانه بیرون می‌رفتند ماتیلدا برای خودش صبحانه درست می‌کرد و مطالعه می‌کرد. تا اینکه یک روز آدرس کتابخانه کودکان را از دفترچه راهنما پیدا کرد و خودش تنها به سمت آنجا حرکت کرد. این برای ماتیلدا عادت هرروز شده بود که به آنجا برود. بعد از آنکه کتاب‌های بخش کودک را تمام کرد، مسئول کتابخانه به او گفت که می‌تواند با کارت عضویت هرقدر دوست دارد کتاب با خودش ببرد.

ماتیلدا کم کم 6 ساله می‌شد و وقت آن رسیده بود که به مدرسه برود اما والدینش حتی این مساله را هم نمی‌دانستند. او خواندن و نوشتن بلد بود و حساب و کتاب را هم به خوبی می‌دانست اما یک بار که در محاسبه به پدرش کمک کرد، باز هم به جای تشویق تنبیه شد. ماتیلدا نابغه بود و خوب می‌دانست چطور تلافی کند بنابراین شروع به شیطنت کرد و تصمیم گرفت سر به سر اعضای خانواده بگذارد. فیلم ماتیلدا دوبله فارسی Matilda را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر تماشای فیلم سینمایی ماتیلدا دیگر فیلم ها و انیمیشن های دوبله فارسی جدید مانند انیمیشن اسکوب ، روح، ویلوبی ها ، متصل، جاسوسان نامحسوس و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

عوامل

card image

مارا ویلسون

بازیگر

مشاهده آثار

card image

دنی دویتو

بازیگر

مشاهده آثار

card image

دنی دویتو

کارگردان

مشاهده آثار

card image

امبت دیویتس

بازیگر

مشاهده آثار

card image

پم فریس

بازیگر

مشاهده آثار

card image

ژاکلین استایگر

بازیگر

مشاهده آثار

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.