ویلوبی ها | The Willoughbys
سینمایی مدت زمان: 2 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن ویلوبی ها The Willoughbys

دانلود کارتون ویلوبی ها به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور

انیمیشن کمدی ویلوبی ها یا خانواده ویلوبی The Willoughbys اثری از کمپانی Bron Studios است که به صورت استاپ موشن تهیه شده است. این انیمیشن، بر اساس کتابی با همین نام از «لوئیس لوری» ساخته شده است. انیمیشن ویلوبی ها 22 آوریل 2020 از نتفلیکس پخش شد. کمی بعد از انتشار این انیمیشن، صفحه‌ی توییتر نتفلیکس اعلام کرد که از انیمیشن ویلوبی‌ها در همین ماه اول، بیش از 37 میلیون بار در این سرویس استریم آنلاین بازدید شده است. همچنین این انیمیشن از منتقدان بازخوردهای خوبی دریافت کرده است. انیمیشن ویلوبی ها یا خانواده ویلوبی The Willoughbys مناسب برای گروه سنی بالای 13 سال است.

در انیمیشن ویلوبی ها داستان خانواده ویلوبی از زبان یک گربه‌ گفته می‌شود. خانواده‌ی ویلوبی نسل در نسل افرادی خوب و دوست داشتنی بودند. اکنون، خانم و آقای ویلوبی بیشتر درگیر زندگی خودشان هستند و به بچه‌هایشان اهمیتی نمی‌دهند. آنها 4 فرزند دارند: پسر بزرگ خانواده «تیم» نام دارد و همیشه در حال مراقبت از خواهر و برادرهای کوچکترش است. فرزند دوم، «جین» است که صدای بسیار زیبایی دارد اما هروقت شروع به آواز خواندن می‌کند، پدر و مادرش او را ساکت می‌کنند. و در نهایت 2 فرزند آخر خانواده، دوقلوهایی مبتکر و عجیب و غریب هستند و نام هردوی آنها «بارنابی» است.

بچه‌ها که از بی توجهی والدین خود خسته شده‌اند و متوجه شده‌اند که بدون آنها زندگی بهتر و شادتری دارند، برای آنها نقشه‌ای می‌کشند. آنها با هم یک بروشور از مکان‌های بسیار خطرناک تهیه می‌کنند و به صورت غیر مستقیم به دست پدر و مادرشان می‌رسانند. هدف بچه‌ها این است که آنها را به یک تعطیلات طولانی و مرگبار بفرستند. همین که آنها راهی می‌شوند، بچه‌ها در خانه برای خودشان جشنی به پا می‌کنند اما چیزی نمی‌گذرد که پرستار بچه‌ای که ویلوبی ها قبل از رفتن استخدام کرده بودند، از راه می‌رسد. همه به غیر از تیم از این پرستار جدید راضی هستند.

بر خلاف انتظار بچه‌ها، پدر و مادرشان از این سفر پرمخاطره حسابی لذت می‌برند و چون برای ادامه‌ی سفر به پول بیشتری نیاز دارند، به صورت آنلاین خانه را برای فروش می‌گذارند... تماشای انیمیشن ویلوبی ها را که ازانیمیشن های جذاب سال 2020 است را از دست ندهید.

تریلر انیمیشن ویلوبی ها را هم اکنون می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.