بتمن 2 | Batman 2
سینمایی مدت زمان: 76 دقیقه سال تولید: 1993

دانلود انیمیشن بتمن 2 دوبله فارسی - Batman 2

پیش از آن که به تماشای انیمیشن بتمن 2 بنشینید، بد نیست کمی درباره شخصیت بتمن بدانید. بتمن یا همان مرد خفاشی یک شخصیت ابرقهرمانی خیالی از دنیای کمیک دی سی است. این شخصیت اولین بار اوایل سال 1939 در شماره 27 کمیک‌های کارآگاهی معرفی شد. این شخصیت خیلی زود در بین همه محبوب شد و یک سال بعد صاحب کمیکی با نام خودش شد. خالق این شخصیت باب کین (نقاش) و بیل فینگر (نویسنده) هستند. بتمن را با نام‌های دیگری مثل «بزرگترین کارآگاه دنیا»، «مبارز شنل پوش» و «شوالیه تاریکی» نیز می‌شناسند.

بتمن بر خلاف دیگر ابرقهرمانان ویژگی ابرانسانی ندارد. در عوض او از هوش و استعداد و مهارت‌های بالا در مبارزات رزمی برخوردار است. همچنین او یک تاجر میلیونر است و همین امر فراهم کردن امکانات لوکس را برایش آسان کرده است. او مبارزی نقابدار است که گاتهام سیتی را از اشرار در امان نگه می‌دارد.

در کنار بتمن همراهش رابین، خدمتکارش آلفرد پنی‌ورث، کمیسر پلیس جیمز گوردون ، بت‌گرل و گاهی اوقات زن گربه ای در انجام ماموریت‌هایش به او کمک می‌کنند. در این قسمت با نام انیمیشن بتمن 2 یکی از اشرار گاتهام سیتی به نام جوکر دوباره با نقشه‌ای جدید برگشته است. جوکر یک گاز خنده آور در سطح شهر پخش کرده است که باعث شده همه‌ی مردم قهقهه بزنند.

راننده‌ها تعادل خود را از دست می‌دهند و دچار سانحه می‌شود و مردم از فعالیت روزمره خود بازمانده‌اند. حالا وقتش فرا رسیده تا جوکر دزدی و خرابکار کند. اما در این همه هیاهو نقشه‌ی بتمن چیست؟ تماشای انیمیشن بتمن 2 - Batman 2 محصول کمپانی Warner Bros. Family Entertainment را از دست ندهید.

انیمیشن انیمیشن بتمن 2 دوبله فارسی را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید. همچنین اگر به شخصیت بتمن علاقمند هستید، دیگر قسمت‌های این انیمیشن مثل بتمن 3 و بتمن 4 و بتمن یه دلقک باش در ویزور در دسترس شما علاقمندان قرار دارد. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید. شما می‌توانید ده ها انیمیشن دوبله فارسی جدید از جمله اسکوب ، گرگ مادرزاد، ویلوبی ها ، ترول ها، جاسوسان نامحسوس و ... را نیز در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.