دور دنیا در هشتاد روز | Around the World with Willy Fog
سریال ها مدت زمان: 64 دقیقه سال تولید: 1981

دانلود انیمیشن دور دنیا در هشتاد روز با دوبله فارسی Around the World with Willy Fog

انیمیشن دور دنیا در هشتاد روز با نام اصلی «دور دنیا با ویلی فاگ» یک انیمیشن اسپانیایی است. داستان این انیمیشن برگفته از رمان دور دنیا در هشتاد روز از «ژول ورن»، نویسنده بزرگ داستان‌های علمی-تخیلی است. تفاوت آن با رمان اصلی این است که شخصیت‌های این انیمیشن، حیوانات هستند. این انیمشن با همکاری استودیوی ژاپنی Nippon Animation تولید شده است که انیمیشن هایی مثل «پینوکیو»، «خانواده دکتر ارنست» و «آن شرلی با موهای قرمز» را ساخته است.

بعد از پخش این کارتون و استقبال خوبی که از آن شد، ادامه‌ی آن با عنوان «ویلی فاگ 2» هم پخش شد که با اقتباس از 2 رمان دیگر ژول ورن یعنی «سفر به مرکز زمین» و «20 هزار فرسنگ زیر دریا» ساخته شده است. علاوه بر این در سال 2008 نمایش موزیکالی به مناسبت 25 سالگی این کارتون پخش شد.

در انیمیشن دور دنیا در هشتاد روز ماجرا از این قرار است که، آقای «ویلی فاگ» که یک شیر منظم و ماجراجو است تصمیم می‌گیرد با خدمتکارش دور دنیا را در 80 روز طی کند. او برای انجام این کار 20 هزار پوند هم شرط می‌بندد و پا به این سفر پر ماجرا می‌گذارد. در جریان این سفر او با خانمی به نام «پرنسس رمی» آشنا می‌شود و با پرنسس در ادامه‌ی سفر با آقای فاگ همراه می‌شود. تماشای این انیمیشن جذاب را از دست ندهید.

انیمیشن دور دنیا در هشتاد روز ، به زبان‌های مختلفی ترجمه شده و در بسیاری از کشورها پخش شده است. این کارتون در دهه 60 از تلویزون ایران نیز پخش شده است. تمام قسمت‌های کارتون دور دنیا در هشتاد روز دوبله فارسی را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای کارتون‌های قدیمی علاقمند هستید، انیمیشن های ماجراهای نیلز، بارباپاپا ، دامبو، زنان کوچک ، معاون کلانتر، هاچ زنبور عسل و... را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

محصولات این بسته

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.