زنان کوچک | Little Women
سریال ها مدت زمان: 60 دقیقه سال تولید: 1987

دانلود کارتون زنان کوچک دوبله فارسی Little Women

انیمیشن زنان کوچک Tales of Little Women یک انیمیشن سریالی محصول ژاپن و فوجی تی وی نتورک است. زنان کوچک برگرفته از رمانی با همین نام است که در سال ١٨٦٨ منتشر شده است. نویسنده‌ی آن «لوییزا می الکات» داستان را بر اساس زندگی خودش و خواهرانش نوشته است. این رمان در 2 جلد نوشته شده است، جلد اول از کودکی تا جوانی و ازدواج دخترها را نشان می‌دهد و جلد دوم با عنوان «همسران خوب» بیشتر به زندگی بعد از ازدواج دختر دوم خانواده می‌پردازد.

 این رمان ٢ جلدی به ده‌ها زبان ترجمه شده و فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بر اساس آن ساخته شده است. این انیمیشن خاطره‌انگیز در دهه‌ی 60 از تلویزیون ایران پخش شده است. در نسخه‌ی دوبله فارسی این انیمیشن نام دو نفر از اعضای خانواده تغییر کرده است؛ نام «جو» به «کتی» و نام «امی» به «سارا» تغییر کرده است.

در انیمیشن زنان کوچک داستان از این قرار است که: آمریکا درگیر جنگ داخلی است و آقای مارچ برای کمک به سربازان خانواده‌اش را ترک می‌کند. حالا زندگی برای مادر خانواده و چهار دخترش به نام‌های مگی، کتی، بتی و سارا سخت می‌گذرد. مگی، دختر بزرگ خانواده است و به عنوان معلم خصوصی در خانه‌های مردم کار می‌کند. او زندگی در ناز و نعمت را بیشتر از بقیه تجربه کرده و روزهای سخت‌تری را می‌گذراند. کتی دختر دوم خانواده، مغرور و جسور است و عاشق مطالعه و نویسندگی است. او در نظر دارد تا رمانی خوب و پرفروش بنویسد و زندگی‌اش را تغییر دهد. سومین دختر، بتی است، دختری مهربان که به خوبی پیانو می‌نوازد و از اواسط داستان درگیر بیماری می‌شود. فرزند آخر خانواده سارا است. او دختری لوس است و همیشه در حال شیطنت است.

سریال انیمیشن زنان کوچک زندگی خانواده‌ی مارچ و ماجراهای این چهار خواهر را از نوجوانی تا بزرگسالی و ازدواج نشان می‌دهد. امیدواریم از تماشای کارتون زنان کوچک با دوبله فارسی در ویزور کیدز لذت ببرید. ضمن آن که پیشنهاد می کنیم دیگر انیمیشن ها و کارتون های نوستالژیک مانند بارباپاپا ، ماجراهای نیلز، پینوکیو ، پت و مت، خانواده دکتر ارنست و ... را نیز در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.

محصولات این بسته