هاچ زنبور عسل | Honeybee Hutch
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 1970

دانلود کارتون هاچ زنبور عسل با دوبله فارسی Hutch the Honeybee

کارتون هاچ زنبور عسل را کمپانی ژاپنی Tatsunoko Production ساخته است. ترجمه‌ی واژه به واژه‌ی این انیمیشن از زبان ژاپنی «داستان یک حشره: هاچ یتیم» است. داستان درباره‌ی یک زنبور عسل کوچولو به نام «هاچ» است. هاچ در کودکی مورد حمله‎‌ی زنبورهای مهاجم قرار می‌گیرد، کندویی که در آن زندگی می‌کند تخریب می‌شود و از مادرش که ملکه‌ی زنبورهای عسل است جدا می‌افتد. سپس او به سفری طولانی و خطرناک می‌رود تا مادرش را پیدا کند. این سریال کارتونی داستان اتفاقات تلخ و شیرینی است که هاچ در این راه تجربه می‌کند.

فیلمنامه‌ی اصلی این انیمیشن، بسیار تلخ و غمناک است. هاچ در قسمت‌های مختلف با حشرات جدیدی دوست می‌شود که معمولا طی حمله جانوران بزرگتر کشته می‌شوند و تماشای مرگ دردناک آنها برای هاچ که تنها دوستش را از دست داده ناراحت کننده است. یا مثلا در یکی از قسمت‌ها او با زنبوری ماده آشنا می‌شود که همه‌ی خانواده‌اش را در حمله‌ی زنبورهای سرخ از دست داده است. به همین دلیل در سال 1989 یک اقتباس جدید از کارتون هاچ زنبور عسل ساخته شد و در آن از میزان خشونت و مرگ و میر شخصیت‌ها کاسته شد.

کمی بعد هم نسخه‌ی اصلی و هم نسخه‌های جدیدتری از هاچ در کشورهای مختلف در سراسر دنیا ابا عنوان‌های متفاوت پخش شد. مثلا در دهه 60 در ایران این انیمیشن با نام «هاچ زنبور عسل» پخش شد، در کانادا در سال 1970 با نام «پرنس کوچولوی یتیم» و در دهه 1970 میلادی ایتالیا با نام «ماجراهای مایا زنبور عسل» نمایش داده شد.

تمام قسمت‌های کارتون هاچ زنبور عسل دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. همچنین اگر به کارتون های قدیمی و خاطره انگیز علاقمند هستید تماشای انیمیشن‌هایی مثل آن شرلی با موهای قرمز ، پینوکیو و بلیک و مورتیمر را نیز به شما پیشنهاد می‌دهیم.