توت فرنگی کوچولو : شگفتی روز بازی
سریال ها › توت فرنگی کوچولو مدت زمان: 45 دقیقه سال تولید: 2005

دانلود انیمیشن توت فرنگی کوچولو دوبله فارسی

دانلود کارتون توت فرنگی کوچولو جدید دوبله فارسی

انیمیشن توت فرنگی کوچولو یک انیمیشن سریالی است که از سال 2003 شروع به پخش کرده است. شخصیت اصلی داستان از همان ابتدا برای کودکان شناخته شده بود زیرا این شخصیت اولین بار در قالب کارت پستال معرفی شده بود. چون این شخصیت برای کودکان بسیار محبوب بود خیلی زود سر از تلویزیون در آورد. از این شخصیت، یک سریال، یک انیمیشن سینمایی بلند و یک انیمیشن کوتاه ساخته شده است.

توت فرنگی کوچولو را می‌شناسید؟ او یک دختر مهربان و دوست داشتنی است که با دوستانش و حیوانات خانگی‌اش پیشی و هاپو زندگی می‌کند. خانه‌ی او در یک باغچه‌ی بزرگ است که به جای گل پر از خوراکی است. درخت‌ها آبنباتی هستند و خانه‌ها مثل کیک‌های خامه‌ای رنگارنگ هستند. انیمیشن توت فرنگی کوچولو یک انیمیشن موزیکال برای کودکان زیر 4 سال مناسب است.

در انیمیشن توت فرنگی کوچولو شگفتی روز بازی، کودک وارد دنیایی فانتزی می‌شود و در هر قسمت ماجرایی جدید را پشت سر می‌گذارد. در این مسیر، شخصیت ها و در کنار آنها کودکانی که برنامه را تماشا می‌کنند، درباره اهمیت عزت نفس، احترام به دیگران، کار گروهی، صبر و دوستی یاد می گیرند.

بعد از تماشای انیمیشن توت فرنگی کوچولو خانواده ها می‌توانند درمورد درس‌هایی که توت فرنگی کوچولو و دوستانش در هر قسمت یاد می گیرند صحبت کنند. برای مثال می‌توانید بپرسید بچه ها: این گروه با چه مشکلاتی روبرو شده است؟ آیا کسی باعث عدم توافق شده یا به احساسات یک دوست آسیب رسانده است؟ آنها برای رفع مشکل چه کردند؟ آیا تا به حال در چنین شرایطی بوده‌اید؟ چگونه آن را حل کردید؟ والدین و بچه‌های بزرگتر نیز می‌توانند در مورد نحوه عملکرد سریال‌های تلویزیونی به عنوان ابزار بازاریابی برای شرکت های اسباب بازی صحبت کنند. مثلا بپرسند آیا شما اسباب بازی‌های انیمیشن توت فرنگی کوچولو خوشتان می‌آید؟ قسمت‌های مختلف کارتون توت فرنگی کوچولو جدید دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا و دانلود کنید.

شما می توانید علاوه بر دانلود کارتون توت فرنگی کوچولو جدید دوبله فارسی، سایر کارتون ها و انیمیشن های روز دنیا مانند سونیک خارپشت ، سگ های نگهبان، فروزن 2 ، من نفرت انگیز، حیات وحش، بادام زمینی ها، ترول ها 2 و ... را هم در ویزور تماشا کنید.

تمام سنین
توت فرنگی