فروزن 2 | Frozen 2
سینمایی مدت زمان: 103 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن فروزن 2 دوبله فارسی ویزور - Frozen 2

دانلود انیمیشن فروزن 2 کامل در ویزور

داستان انیمیشن فروزن 2 - 2 Frozen با نام فارسی منجمد یا یخ زده 2 با یک فلاش‌بک به کودکی آنا و السا شروع می‌شود. پدرشان، پادشاه آرندل، تعریف می‌کند که چه اتفاقی برای پدربزرگ آنها در جنگل جادویی رخ داده است. حالا سال‌ها گذشته و دو پرنسس پدر و مادرشان را از دست دادند. اتفاقی عجیب برای السا می‌افتد. او مدام صدایی را می‌شنود که او را فرا می‌خواند، صدایی که هیچکس دیگر قادر به شنیدنش نیست. السا سعی می‌کند به صدا بی‌تفاوت باشد اما اتفاق عجیبی رخ می‌دهد. منابع آب شهر قطع می‌شوند و آب و هوا دچار تغییری ناگهانی می‌شود. در کارتون فروزن 2 شهر دیگر امنیت قبل را ندارد. پس السا تصمیم می‌گیرد منشا صدا را پیدا کند و راهی جنگل جادویی شود. آنا، اولاف و کریستوف هم با او راهی این سفر می‌شوند.

آنها در میان راه شواهدی پیدا می‌کنند که شاید دلیل مرگ پدر و مادرشان باشد. از یک جایی به بعد السا که شرایط را برای خواهرش آنا خطرناک می‌بیند او را با جادو از آن محل دور می‌کند تا خودش به تنهایی ادامه راه را برود. آیا در ادامه داستان انیمیشن فروزن 2 السا منشا صدا را پیدا می‌کند؟ آیا آنا می‌تواند خودش را به خواهرش برساند و در این راه به او کمک کند؟

شرکت سازنده یعنی استودیو سینمایی والت دیزنی ادامه‌ قسمت اول یعنی انیمیشن فروزن 2 را حدود 3 سال بعد با بودجه‌ای در حدود 150 میلیون دلار ساخت. انیمیشن فروزن 1 بر اساس رمان ملکه برفی اثر هانس کریستین آندرسن ساخته شد و در زمان خودش حسابی گل کرد. السا و آنا هم به عنوان پرنسس‌های متفاوت از دنیای دیزنی جای خود را در بین طرفداران باز کردند. متفاوت از این نظر که آنها متکی به خودشان بودند و برای نجات خود از وضعیتی که داشتند خودشان تلاش کردند.

بعد از اکران، انیمیشن فروزن 2 کامل (یا همان کارتون یخ زده 2) نیز مانند قسمت اول با کارگردانی جنیفر لی و کریس باک ساخته شد و با شکستن رکورد فروش انیمیشن شگفت انگیزان 2 ، پرفروش‌ترین انیمیشن تمام ادوار شد. این انیمیشن که با نام انیمیشن السا و آنا نیز شناخته می شود حدود یک و نیم میلیارد دلار در دنیا فروش داشته است. دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 2 نیز در سایت ویزور امکانپذیر می باشد. به علاوه، نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار، گلدن گلوب (بهترین انیمیشن و بهترین ترانه) و بفتا هم شده است. انیمیشن فروزن 2 کامل را با نام دیگر انیمیشن السا و آنا 2 می توانید همراه با دیگر انیمیشن های برتر 2019 در ویزور ببینید.

شما می‌توانید بسیاری از انیمیشن های روز دنیا مانند گرگ مادرزاد ، به پیش، اسکوب ، ترول ها 2، انیمیشن بی باک و... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی

۹۹/۰۳/۲۰
عالی من بیشتر شخصیت السا رو دوست دارم و انا
sOogand ۹۹/۰۲/۰۷
عااااالی بود
۹۹/۰۱/۲۹
عالیییییییی بود
m.a ۹۸/۱۲/۲۶
عالی بود
۹۸/۱۲/۰۹
عالی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.