ترول ها 2 : تور جهانی ترول ها (زبان اصلی) | Trolls World Tour
زبان اصلی مدت زمان: 90 دقیقه سال تولید: 2020 زبان اصلی به همراه زیرنویس

دانلود انیمیشن ترول ها 2 - تور جهانی ترول ها زبان اصلی

دانلود انیمیشن ترول ها 2020 دوبله فارسی - ریزغولک ها 2

در قسمت اول انیمیشن ترول ها دیدیم، ترول ها (ریزغولک ها) از دست دیوها نجات پیدا کردند. «پاپی» ملکه شد و «برنچ» از حالت افسرده‌اش در آمد و رنگ خودش را پیدا کرد. حالا در انیمیشن ترول ها 2  - که با نام دیگر تور جهانی ترول ها تولید شده است - در شهر ترول ها همه چیز به حالت عادی برگشته است. یک روز یک دعوتنامه از طرف «ملکه بارب» به دست «پاپی» می‌رسد که او را برای یک تور جهانی موسیقی دعوت کرده است. این دعوتنامه کمی عجیب به نظر می‌رسد تا اینکه پدر «پاپی» اصل ماجرا را تعریف می‌کند. شما را به دانلود انیمیشن ترول ها 2020 دوبله فارسی در ویزورکیدز دعوت می‌کنیم.

در ادامه انیمیشن ترول ها 2020 دوبله فارسی خواهید دید که پاپی با این قضیه شروع می‌کند که سرزمین ترول ها بسیار پهناورتر از چیزی است که تصور می‌کنید. ما تنها ترول های روی زمین نیستیم و ترول های دیگری با ظاهر متفاوت و سبک موسیقی متفاوت وجود دارند. پدر پاپی ادامه می‌دهد: در زمان‌های قدیم شش رشته سیم وجود داشتند که هرکدام معرف یک سبک موسیقی خاص بودند؛ سبک‌هایی مثل: کلاسیک، تکنو، فانک، کانتری، هارد راک و پاپ. آنها روی یک ساز قرار داشتند و با آن ساز می‌شد هر نوع موسیقی را نواخت. تا اینکه ترول ها بر سر اینکه چه سبکی چه زمانی نواخته شود به اختلاف نظر رسیدند. هرکس موسیقی خودش را می‌خواست و در نتیجه هر کس رشته سیم موسیقی خودش را برداشت و همه ترول ها از هم جدا شدند.

پاپی نه تنها از این موضوع ناراحت نمی شود بلکه از اینکه همه‌ی ترول ها می‌توانند دوباره دور هم جمع شوند خیلی هم خوشحال است. از آنجا که پدرش مخالف رفتن اوست، پاپی به صورت پنهانی سوار بر یک بالن شده و به راه می افتد. البته در لحظه‌ی رفتن، برنچ هم به او ملحق می شود. آنها به راه می افتند تا با سبک‌های دیگر و ترول های دیگر آشنا شوند. چیزی که پاپی و برنچ از آن بی‌خبر هستند این است که ملکه بارب در حال دزدیدن همه‌ی رشته‌های موسیقی است تا آن را روی ساز جادویی‌اش بگذارد و موسیقی راک را به تنها سبک موسیقی دنیا تبدیل کند. آیا موفق می‌شود؟ برای گرفتن پاسخ سوالاتتان تماشای انیمیشن ترول ها 2 یا تور جهانی ترول ها را از دست ندهید.

قسمت اول انیمیشن ترول ها سال 2016 پخش شد. این انیمیشن کمدی و دوست داشتنی طرفداران بسیاری پیدا کرد و نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار و گلدن گلوب شد. به دلیل همین موفقیت و محبوبیت، حالا بعد از ٤ سال، قسمت دوم این انیمیشن با عنوان تور جهانی ترول هاTrolls World Tour پخش شده است. البته، انیمیشن ترول ها 2 هم مثل انیمیشن به پیش Onward به دلیل قرنطینه و بسته بودن سینماها در سال 2020 به دلیل شیوع بیماری کرونا، فروش گیشه‌ای نداشت. این انیمیشن، در رسانه‌های مجازی و VODها پخش شده است.

در انیمیشن ترول ها 2 یا ریزغولک ها 2 Trolls World Tourکه توسط Walt Dohrn و David P. Smith ساخته شده است، با نام دیگر تور جهانی ترول ها برای هر سبک از موسیقی، یک خواننده معروف به عنوان صداپیشه درنظر گرفته شده است. هنرمندانی مثل جاستین تیمبرلیک ، آنا کندریک، کلی کلاکسون، «آزی آزبورن»، «مری جی بلیژ» و «ریچل بلوم» به عنوان صداپیشه در این انیمیشن حضور دارند. امیدواریم از دانلود انیمیشن ترول ها 2020 دوبله فارسی و تماشای انیمیشن ترول ها 2020 دوبله فارسی در ویزور کیدز لذت ببرید.

وب سایت ویزورکیدز مانند همیشه در زمینه ارائه جدیدترین انیمیشن های روز دنیا سرآمد بوده و انیمیشن های فروزن 2 ، سونیک خارپشت، گرگ مادرزاد به پیش، به سوی خانه ، ویلوبی ها، فینیس و فرب کندیس در برابر جهان ، ایوان بی نظیر، انیمیشن بی باک و ... را نیز که از محبوب ترین انیمیشن های سال 2020 است در دسترس شما عزیزان قرار داده است که در کنار دانلود انیمیشن ترول ها 2020 دوبله فارسی شما را به تماشای آن ها نیز دعوت می کنیم.

تصاویر فیلم