گارفیلد: ارتش حیوانات خانگی | Garfield Pet Force
سینمایی مدت زمان: 72 دقیقه سال تولید: 2009

دانلود انیمیشن گارفیلد ارتش حیوانات خانگی دوبله فارسی Garfield Pet Force

انیمیشن گارفیلد ارتش حیوانات خانگی محصولی ازکمپانی The Animation Picture Company یک انیمیشن کمدی رایانه‌ای است که بر اساس شخصیت گارفیلد از کتاب‌های مصوری با همین نام ساخته شده است. این انیمیشن سینمایی دوبله فارسی 16 اوت 2009 به صورت DVD به بازار عرضه شد.

داستان انیمیشن گارفیلد ارتش حیوانات خانگی از بعد دیگری از کهکشان در جایی خیلی خیلی دور، در انتهای دنیا یعنی سرزمین پخمگان شروع می‌شود. دانشمندی در دربار پادشاه یک سنگ قیمتی با توانایی بی نهایت پیدا کرده است و می‌خواهد برای اولین بار از آن در اسلحه‌ی مرموزش استفاده کند. کارکرد این اسلحه به این شکل است که به هر چیزی شلیک شود می‌توان آن را تحت کنترل در آورد. استفاده از این اسلحه بی نهایت است و بالاخره نظر امپراطور را جلب می‌کند.

امپراطور که از تنهایی خسته شده با ورود اولین زن به قصرش با او ازدواج می‌کند و کلید قصرش را به او می‌دهد. اما او این زن را اصلا نمی‌شناسد و این می‌تواند برای خودش و قلمرو پخمگان گران تمام شود. از طرفی در دنیای کارتون‌ها، گارفیلد شکمو و تنبل برای خودش لم داده و غذا می‌خورد. هیچ چیز نمی‌تواند او را از این حالت جابجا کند به جز گربه‌ی فضایی گارزوکا، او وارد دنیای کارتون می‌شود تا برای نجات سرزمینش از گارفیلد و بقیه کمک بگیرد.

حالا این گربه‌ی تنبل با دوست و همراه همیشگی‌اش اودی باید با گارزوکا نقشه‌ای طرح کنند و وارد عمل شوند. آیا آنها موفق می‌شوند نقشه‌ای کارآمد طرح کنند؟ آیا اسلحه‌ی عجیب پادشاه مشکل ساز می‌شود؟ تماشای این انیمیشن سینمایی جدید را از دست ندهید.

انیمیشن گارفیلد ارتش حیوانات خانگی Garfield Pet Force دوبله فارسی را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید. همچنین اگر به شخصیت گارفیلد علاقه دارید، تماشای انیمیشن دوبله فارسی گارفیلد 1 و گارفیلد 2 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بعلاوه شما می‌توانید دیگر انیمیشن های سینمایی جدید مانند اسکوب ، کلاوس، مینیون ها ظهور گرو ، لینک گمشده، ویلوبی ها و ... را نیز در وب سایت و اپلیکیشن ویزور دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کنید.