زندگی جدید امپراطور ۱
سینمایی مدت زمان: 71 دقیقه سال تولید: 2000

دانلود انیمیشن زندگی جدید امپراتور The Emperor's New Groove با دوبله فارسی

انیمیشن زندگی جدید امپراطور از یک شب بارانی در جنگل شروع می‌شود. یک لامای بیچاره در باران به دنبال سرپناه می‌گردد. این لامای بی دست و پا یک روز برای خودش فرد مهمی بوده است. نه هر فردی، یک امپراتور بوده و حالا مجبور است در ظاهر یک لاما زندگی کند. او داستان زندگی‌اش و اینکه چطور شد کارش به اینجا کشید را تعریف می‌کند.

نام شخصیت اصلی انیمیشن زندگی جدید امپراتور ، امپراطور کوزکو است و همانطور که انتظار می‌رود، از کودکی در ناز و نعمت بزرگ شده است. او بسیار مغرور و از خود راضی است و هر کس و هر چیزی که مورد علاقه‌اش نباشد را طرد می‌کند. برای ازدواج او دختران بسیار زیبایی را به قصر می‌آورند تا از میان آنها یکی را انتخاب کند اما او همه را زشت خطاب می‌کند و در حالی که آنها را مسخره می‌کند اتاق را ترک می‌کند. در قصر، مشاور او زنی به نام «ایزما» است که با بدجنسی و گاهی بدون اطلاع دادن به شخص امپراطور، امور کشور را اداره می‌کند. به همین دلیل امپراطور او را اخراج می‌کند.

در ادامه انیمیشن زندگی جدید امپراتور خواهید دید که ایزما هم تصمیم می‌گیرد کوزکو را مسموم کند. او یک سم به دستیارش «کرانک» می‌دهد تا در نوشیدنی او بریزد و او را از بین ببرد. کرانک خیلی دست و پا چلفتی است و معمولا از عهده‌ی هیچ  کاری بر نمی‌آید. زمان شام، ایزما برای خداحافظی سر می‌رسد تا با هم برای آخرین بار نوشیدنی بخورند. بعد از خوردن نوشیدنی، امپراطور به یک لاما تبدیل می‌شود. ایزما متوجه می‌شود که کرانک سم را اشتباهی برداشته است. آنها کوزکو را بیهوش می‌کنند تا از قصر بیرون بیاندازند. حالا کوزکو که یک لاما است، می‌خواهد تاج و تختش را پس بگیرد...  

انیمیشن زندگی جدید امپراتور به کارگردانی مارک دیندال چهلمین فیلم سینمایی کمپانی والت دیزنی است. این انیمیشن که با بودجه‌ای 100 میلیون دلاری ساخته شد، نه تنها در گیشه موفق بود بلکه توانست در بخش بهترین موسیقی متن، نامزد جایزه اسکار و گلدن گلوب شود. امیدواریم از تماشای انیمیشن زندگی جدید امپراطور با دوبله فارسی در ویزور کیدز لذت ببرید.

ضمن آن که از شما دعوت می کنیم سایر انیمیشن های روز دنیا مانند فروزن، سونیک خارپشت ، عصر یخبندان، اسکوب ، پاندای کونگ فوکار، شگفت انگیزان و ... را نیز در ویزور تماشا کنید.