دیگو در جنگل بارانی | Go, Diego! Go!
سینمایی مدت زمان: 25 دقیقه سال تولید: 2006

دانلود انیمیشن دیگو در جنگل بارانی

انیمیشن دیگو در جنگل بارانی درباره‌ی پسر 8 ساله‌ای به نام دیگو است که به کمک حیوانات می‌رود و آنها را از دردسر نجات می‌دهد. گاهی دخترعمویش دورا Dora  هم به او کمک می‌کند. دوست و همراه همیشگی دیگو یک بچه پلنگ است که دیگو او را پلنگ کوچولو صدا می‌کند. الو هم عضو این گروه نجات است. دیگو  2 خواهر بزرگتر از خودش دارد. یکی از آنها نامش آلیسیا است. او دختری مهربان و مسئولیت پذیر است و پیغام‌های کمک را به او می‌رساند و دیگری دیزی است که حضور کمرنگی در فعالیت‌های آنها دارد چون به کالج می‌رود. پدر و مادر دیگو دانشمند هستند و در حوزه محافظت از حیوانات فعالیت دارند.

شخصیت‌های انیمیشن دیگو در جنگل بارانی به خصوصی خودِ دیگو در هر قسمت نکات زیادی به کودکان آموزش می‌دهند. همچنین نوع دیالوگ‌های آنها به صورت تعاملی است تا کودک بیشتر احساس نزدیکی کند و دقیقا مثل یک کلاس آموزش نکات جدیدی یاد بگیرد. در این قسمت از انیمیشن دیگو در جنگل بارانی او باید به ماه کمک کند تا به آسمان برگردد. نور مهتاب راهنمای بچه لاک‌پشت‌های تازه متولد شده است و بدون این نور آنها راهشان به سوی دریا را پیدا نمی‌کنند. بچه‌ لاک‌پشت‌ها سر از تخم در آورده‌اند. آیا او موفق می‌شود ماه را نجات دهد؟ آیا بچه لاک‌پشتها مسیرشان را پیدا می‌کنند؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

انیمیشن دیگو در جنگل بارانی جزو انیمیشن سریالی Go, Diego, Go است. این انیمیشن که در  Nickelodeon Animation Studio تولیده شده است، 6 دسامبر 2005 از نیکلودیون شروع به پخش کرد. این انیمیشن که محتوای آموزشی مناسبی برای کودکان دارد، نقدهای بسیار خوبی دریافت کرده است و برنده‌ی جوایز بسیاری شده است. انیمیشن دیگو در جنگل بارانی دوبله فارسی را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

ضمنا شما می‌توانید انیمیشن های دوبله فارسی جدید از جمله فینیس و فرب کندیس در برابر جهان ، اسکوب، ویلوبی ها ، فروزن، خانواده پاگنده ، بچه رئیس، انیمیشن اژدهای آرزوها ، متصل، الا بلا بینگو و ... را نیز در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.