خانواده پاگنده | Bigfoot Family
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن خانواده پاگنده Bigfoot Family

انیمیشن خانواده پاگنده یک اثر سینمایی خانوادگی و دنباله‌ قسمت اول آن با عنوان پسر پاگنده The Son of Bigfoot است. این انیمیشن بلژیکی-فرانسوی در ژانر کمدی-درام و در استودیوی انیمیشن سازی nWave Pictures ساخته شده است. کارگردان این انیمیشن «بن استاسن» است که انیمیشن‌های پسر پاگنده و رابینسون کروزو را ساخته است. در قسمت اول این انیمیشن که سال 2017 پخش شد، دیدیم که «آدام هریسون» بعد از اینکه متوجه تغییراتی در بدنش شد تصمیم گرفت به جستجوی پدرش برود. او همچنین به اهداف شوم شرکت هیرکو که پدرش در آن کار می‌کرد پی برد. آدام فهمید که پاگنده‌ها بزرگ و پشمالو هستند، می‌توانند با سرعت زیادی بدوند و می‌توانند با حیوانات هم حرف بزنند. به علاوه او فهمید که ژن پاگنده دارد.

در نهایت آدام در جنگل پدرش را پیدا کرد و با دوستان جنگلی او آشنا شد. او ترفندهای پاگنده بودن را یاد گرفت و توانست پدرش را از دست ماموران بدجنس شرکت هیرکو نجات بدهد. در این قسمت با عنوان خانواده پاگنده دوباره همه چیز به روال عادی برگشته است. اما شهرت پدر آدام یعنی پاگنده‌ی معروف باعث شده که شرکت‌ها برای مقاصد تبلیغاتی از او استفاده کنند. آدام از این بابت ناراحت است چون تبلیغات باعث مشهور شدن بیشتر پدرش و در نتیجه خارج شدن اوضاع از حالت عادی شده است. پدر آدام معتقد است که شهرت و محبوبیت باید در جهت مثبت استفاده شود، درنتیجه به آلاسکا می‌رود تا از حیات وحش آنجا محافظت کند. مدتی می‌گذرد و او ناپدید می‌شود. حالا آدام و حیوانات جنگل دوباره باید به جستجوی پاگنده بروند. آیا پاگنده به دردسر افتاده است؟ آیا آدام و حیوانات موفق می‌شوند که او را پیدا کنند؟ تماشای انیمیشن خانواده پاگنده را از دست ندهید.

تریلر انیمیشن خانواده پاگنده Bigfoot Family را هم اکنون می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. خبر خوب اینکه، لینک دانلود انیمیشن خانواده پاگنده Bigfoot Family به زودی در ویزور قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید علاوه بر پاگنده، دیگر انیمیشن های جدید دوبله فارسی 2020 مانند انیمیشن درخت آرزوها ، به پیش، انیمیشن اژدهای آرزوها ، متصل، الا بلا بینگو ، اسکوب، انیمیشن بی باک 2020 و ده ها انیمیشن جذاب دیگر را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تریلر انیمیشن پاگنده 2020 را در لینک زیر تماشا کنید.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.