ماجراجویی های نموی کوچک | Little Nemo: Adventures in Slumberland
سینمایی مدت زمان: 79 دقیقه سال تولید: 1989

دانلود انیمیشن ماجراجویی های نموی کوچک با دوبله فارسی Little Nemo Adventures in Slumberland

انیمیشن ماجراجویی های نموی کوچک با نام اصلی «ماجراجویی نموی کوچک در سرزمین خواب» یک انیمیشن آمریکایی-ژاپنی محصول سال 1989 است. این انیمیشن کمدی-موزیکال و فانتزی بر اساس کتاب مصوری با همین نام از «وینستون مک کی» ساخته شده است.

در انیمیشن ماجراجویی های نموی کوچک «نمو» پسر کوچولویی خیال پرداز است. در این انیمیشن ما با نموی کوچک در رویاها و کابوس‌هایش همراه می‌شویم. داستان از آنجا آغاز می‌شود که نمو در خیابان یک گروه سیرک را می‌بیند. او بسیار هیجان زده می‌شود و اعضای سیرک هم با او برخورد دوستانه‌ای از خود نشان می‌دهند. دخترکی برایش یه گل پرتاب می‌کند و رئیس سیرک او را بر اسبش سوار می‌کند. دلقک‌ها هم جلو می‌آیند تا با او بازی کنند. نمو به خانه می‌رود تا از پدرش خواهش کند او را به سیرک ببرد اما خودش هم می‌داند احتمالا این اتفاق عملی نمی‌شود.

شب که نمو با سنجاب کوچولویش به خواب می‌روند یک مرد و با چند همراه که شبیه دلقک سیرک هستند از پنجره اتاق او وارد می‌شوند. آن مرد حامل پیغامی از طرف پادشاه سرزمین خواب‌ها است. پادشاه، نمو را دعوت کرده تا به آنجا برود. همچنین پرنسس برای او یه جعبه شیرینی فرستاده است و از او خواسته تا به سرزمین خواب‌ها بیاید تا با هم بازی کنند. نمو اول قبول نمی‌کند که به آنجا برود اما با دیدن کشتی پرنده‌ای که درست جلوی پنجره قرار گرفته، می‌پذیرد و بعد از گذاشتن یادداشتی برای مادرش راهی می‌شود.

در ادامه انیمیشن ماجراجویی های نموی کوچک در مسیر، ناخدای کشتی پرنده، هدایت کشتی را به نمو کوچولو می‌سپارد. آنها از بالای ابرها حرکت می‌کنند و به سمت سرزمین زیبای خواب در میان ابرهای درخشان حرکت می‌کنند. البته برای رسیدن به آنجا باید از ابرهای سیاه که به سرزمین کابوس‌ها می‌رسند دوری کنند... انیمیشن ماجراجویی های نموی کوچک دوبله فارسی Little Nemo Adventures in Slumberland محصول کمپانی TMS Entertainment را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

از شما دعوت می کنیم انیمیشن های محبوب و جدید دیگر مانند انیمیشن به پیش ، باب اسفنجی پاتریک من، شگفت انگیزان 2 ، اسمورف ها، اسکوب و ... را نیز در این وب سایت تماشا کنید و نظراتتان را با ما در میان بگذارید.