شگفت انگیزان 2 | Incredibles 2
سینمایی مدت زمان: 118 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 2 دوبله فارسی - Incredibles 2

انیمیشن شگفت انگیزان 2 دقیقا بعد از وقایع قسمت اول آن شروع می‌شود یعنی جایی که همه‌ی اعضای خانواده از انفجار جان سالم به در بردند. در این قسمت اوضاع کمی آرام شده و آقای شگفت انگیز و الاستی‌گرل مشغول رسیدگی به بچه‌هایشان شدند. تا اینکه یک دعوتنامه برای آنها می‌رسد. اما اینبار فقط از الاستی‌گرل کمک می‌خواهند. در نهایت او نان‌آور خانواده می‌شود و بچه‌ها را با پدرشان تنها می‌گذارد تا دوباره همان ابرقهرمانی شود که مردم به او نیاز دارند.

از طرفی آقای شگفت‌انگیز که تا قبل از آن فکر می‌کرد اداره خانه و بچه‌داری کار راحتی است به مشکل می‌خورد. او نه می تواند با دختر نوجوانش ارتباط برقرار کند و نه سر از تمرینات ریاضی پسرش در می‌آورد. از سویی، فرزند کوچک خانواده «جک جک» که انتظار می‌رفت کم دردسرترین باشد، خواب و خوراک را از آقای شگفت‌انگیز می‌گیرد و او مجبور می‌شود بچه را به «ادنا» بسپارد. قدرت‌های جک‌جک رو به افزایش است، پدر خانواده دیگر از عهده‌ی بچه‌ها بر نمی‌آید و مادرخانواده انگار در جایی به مشکل برخورده...

قسمت اول این کارتون یعنی انیمیشن شگفت انگیزان 1 بسیار مورد توجه واقع شد و توانست برنده‌ی 2 جایزه اسکار شود. قسمت دوم انیمیشن شگفت انگیزان ، 14 سال بعد از انیمیشن شگفت انگیزان 1 توسط Brad Bird ساخته و اکران شد. با اینکه مخاطبان آن از کودک به نوجوان و از نوجوان به بزرگسال تبدیل شده بودند به قدری برایشان جذاب و تماشایی بود که جلوی گیشه صف کشیدند و این شد که انیمیشن شگفت انگیزان 2 رکورد فروش تمام انیمیشن ها را شکست و با گذشتن از رقم یک میلیارد دلار، عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن تمام ادوار را به خودش اختصاص داد. اما در فصل جوایز بخت یارش نبود و عنوان بهترین انیمیشن را در جوایز اسکار و گلدن گلوب به رقیبش  انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی باخت.

هم اکنون شما را به تماشای انیمیشن شگفت انگیزان 2 با دوبله اختصاصی ویزورکیدز دعوت می کنیم.