شگفت انگیزان ۲ | Incredibles 2
سینمایی مدت زمان: 118 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن شگفت انگیزان ٢

انیمیشن شگفت انگیزان ٢ دقیقا بعد از وقایع قسمت اول آن شروع می‌شود یعنی جایی که همه‌ی اعضای خانواده از انفجار جان سالم به در بردند. در این قسمت اوضاع کمی آرام شده و آقای شگفت انگیز و الاستی‌گرل مشغول رسیدگی به بچه‌هایشان شدند. تا اینکه یک دعوتنامه برای آنها می‌رسد. اما اینبار فقط از الاستی‌گرل کمک می‌خواهند. در نهایت او نان‌آور خانواده می‌شود و بچه‌ها را با پدرشان تنها می‌گذارد تا دوباره همان ابرقهرمانی شود که مردم به او نیاز دارند.

از طرفی آقای شگفت‌انگیز که تا قبل از آن فکر می‌کرد اداره خانه و بچه‌داری کار راحتی است به مشکل می‌خورد. او نه می تواند با دختر نوجوانش ارتباط برقرار کند و نه سر از تمرینات ریاضی پسرش در می‌آورد. از سویی، فرزند کوچک خانواده «جک جک» که انتظار می‌رفت کم دردسرترین باشد، خواب و خوراک را از آقای شگفت‌انگیز می‌گیرد و او مجبور می‌شود بچه را به «ادنا» بسپارد. قدرت‌های جک‌جک رو به افزایش است، پدر خانواده دیگر از عهده‌ی بچه‌ها بر نمی‌آید و مادرخانواده انگار در جایی به مشکل برخورده...

قسمت اول این کارتون یعنی انیمیشن شگفت انگیزان ١ بسیار مورد توجه واقع شد و توانست برنده‌ی ٢ جایزه اسکار شود. قسمت دوم انیمیشن شگفت انگیزان ، ١٤ سال بعد از انیمیشن شگفت انگیزان ١ اکران شد. با اینکه مخاطبان آن از کودک به نوجوان و از نوجوان به بزرگسال تبدیل شده بودند به قدری برایشان جذاب و تماشایی بود که جلوی گیشه صف کشیدند و این شد که انیمیشن شگفت انگیزان ٢ رکورد فروش تمام انیمیشن ها را شکست و با گذشتن از رقم یک میلیارد دلار، عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن تمام ادوار را به خودش اختصاص داد. اما در فصل جوایز بخت یارش نبود و عنوان بهترین انیمیشن را در جوایز اسکار و گلدن گلوب به رقیبش  انیمیشن مردعنکبوتی : درون دنیای عنکبوتی باخت.

هم اکنون شما را به تماشای انیمیشن شگفت انگیزان ٢ با دوبله اختصاصی ویزورکیدز دعوت می کنیم.

 

هم انیمیشن دوبله فارسی شگفت انگیزان٢ را می توانید از اپلیکیشن و سایت ویزورکیدز تماشا کنید.

لینک‌های دانلود

نقد و بررسی

۹۸/۱۲/۲۸
عاللیییی
محمدحسین ۹۸/۱۲/۱۳
خیلی عالی بود

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.