غول کش ها | Trollhunters
سینمایی مدت زمان: 86 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن غول کش ها با دوبله فارسی Trollhunters

انیمیشن غول کش ها Trollhunters با نام دیگر شکارچیان ترول ها، جزو مجموعه انیمیشن سریالی شکارچیان ترول: داستان‌های آرکادیا (Trollhunters: Tales of Arcadia) است. پخش این مجموعه انیمیشن که اثر Guillermo del Toro است از دسامبر 2016 آغاز شد. این انیمیشن از زمان پخشش طرفداران بسیاری پیدا کرده است و بازخورهای خوبی از منتقدان گرفته است.

پدید آوردنده‌ی این مجموعه Guillermo del Toro کارگردان و فیلمنامه نویس بزرگ مکزیکی است. او آثار ارزشمندی را ساخته است و یک اسکار بهترین کارگردانی در کارنامه کاری‌اش دارد. دل تورو در ابتدا در نظر داشت که غول کش ها را به صورت لایو اکشن بسازد. اما بعد از صحبت‌هایی که با کمپانی دریم ورکس (DreamWorks) داشت تصمیم بر آن شد که آن را به صورت تماما انیمیشنی بسازد و طبق قراردادی، Netflix هم مسئول پخش این انیمیشن شد.

ماجرای انیمیشن غول کش ها از قلب شهر و در ابتدای صبح شروع می‌شود. یک شکارچی ترول و یک ترول قدرتمند در حال مبارزه هستند. شکارچی بیشتر توانش را از دست داده است اما حاضر به تسلیم شدن نیست. یک سنگ طلسم قدرتمند در دستان شکارچی است و ترول برای به دست آوردن آن هر کاری می‌کند.

مساله این است که هر دوی آنها باید تا پیش از طلوع خورشید بروند و در دنیای خودشان پنهان شوند زیرا اشعه‌های آفتاب آنها را می‌سوزاند و از بین می‌برد. بعد از یک مبارزه‌ی طولانی، شکارچی شمشیرش را از دست می‌دهد. او که می‌داند شانسی برایش نمانده است، خودش را به سمتی که خورشید طلوع کرده می‌رساند و خود را فدا می‌کند. او در لحظات آخر می‌گوید که این طلسم یک قهرمان پیدا خواهد کرد. در همین لحظه یک پسر نوجوان که در حال رفتن به مدرسه است طلسم را پیدا می‌کند و ماجرا اینگونه شروع می‌شود...

انیمیشن غول کش ها دوبله فارسی Trollhunters را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به این انیمیشن علاقمند هستید تماشای انیمیشن غول کش ها : دوستان را نیز به شما توصیه می‌کنیم. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید. ضمن آن که تماشای ده ها انیمیشن سینمایی جدید مانند ترول ها 2 ، سونیک خارپشت، مربی اژدها 3 ، شیمر و شاین و ... را نیز در وب سایت ویزور به شما پیشنهاد می‌کنیم.