غول کش ها - دوستان | Trollhunters
سینمایی مدت زمان: 66 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن دوبله فارسی غول کش ها – دوستان Trollhunters

انیمیشن غول کش ها با نام دیگر شکارچیان ترول ها از مجموعه سریالی شکارچیان ترول: داستان‌های آرکادیاTrollhunters: Tales of Arcadiaاست. این انیمیشن محصولی از شبکه نتفلیکس است و از سال 2016 شروع به پخش کرده است.

در انیمیشن غول کش ها - دوستان ، داستان از آنجا شروع شد که یک غول کش مدال جادویی‌اش را در دنیای انسان‌ها رها کرد. پسری به نام «جیم» با دوستش «توبی» در حال رفتن به مدرسه بود که آن مدال را پیدا کرد. به این ترتیب این پسر نوجوان به عنوان اولین انسان غول کش، مسئول حفاظت از مردم از دست ترول‌های بدجنس شد. حالا مدتی از این اتفاق گذشته است و جیم با دوستانش توبی و کلر به مسائل مربوط به ترول‌ها رسیدگی می‌کنند.

در این قسمت از انیمیشن غول کش ها به نام غول کش ها - دوستان ، جیم، توبی و کلر قرار است انگشتری جادویی را از دست ترولی خطرناک که به شکل انسان‌ها است و در دنیای آنها زندگی می‌کند، بیرون بیاورند و بدزدند. آنها چندین طرح و نقشه برای وارد شدن به دفتر کار او و دزدیدن انگشتر می‌کشند اما هر کدام از نقشه‌ها یک عیب و نقص بزرگ  دارد که می‌تواند منجر به شکست آنها شود.

جیم تصمیم می‌گیرد با توبی سراغ فروشندگان معجون برود تا طلسمی برای به دست آوردن انگشتر پیدا کنند. اما از آنجا که دقیقا نمی‌دانند که چه چیزی احتیاج دارند، مسئول آنجا آنها را به کتابخانه راهنمایی می‌کند. پیش روی آنها پر از قفسه‌های کتاب است اما آنها وقت کافی برای خواندن همه‌ی کتاب‌ها را ندارند. جیم یک معجون تندخوانی می‌آورد تا در کمترین زمان همه‌ی کتاب‌ها را بخوانند. آنها باید یک قطره از معجون را بخورند اما توبی که ماجرا را نمی‌داند همه‌ی معجون را سر می‌کشد.

حال توبی بد است و زمان کمی برای آنها باقی مانده است. کلر هم در خانه گرفتار شده است. آیا آنها موفق می‌شوند به موقع انگشتر را به دست بیاورند؟ انیمیشن دوبله فارسی غول کش ها - دوستان Trollhunters را می‌توانید هم اکنون از ویزور کیدز تماشا کنید. ضمن آن که ده ها انیمیشن سینمایی جدید مانند انیمیشن به پیش ، مربی اژدها، ترول ها 2 ، شگفت انگیزان، ویلوبی ها ، هتل ترانسیلوانیا، مینیون ها ظهور گرو و ... نیز در وب سایت ویزور برای دانلود و تماشا در دسترس شما عزیزان قرار دارد.