مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی | Spider-Man Into the Spider Verse
سینمایی مدت زمان: 116 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود کارتون مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی - Spider man into the spider- verse

داستان مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی با «پیتر پارکر» شروع می‌شود. او می‌گوید که یک روز یک عنکبوت رادیواکتیوی او را نیش زده و حالا 10 سال است که به عنوان مردعنکبوتی قهرمان مردم شهر است. او ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشته و به گفته‌ی خودش، مردعنکبوتی مرز بین نابودی و مردم شهر است.

کمی آن طرف‌تر پسر نوجوانی به نام «مایلز مورالس» زندگی می‌کند. او عاشق مرد عنکبوتی است اما پدرش که یک افسر پلیس است زیاد از این قهرمان نقاب‌پوش خوشش نمی‌آید. مایلز خیلی باهوش است و به همین دلیل خانواده‌اش او را به مدرسه تیزهوشان فرستادند اما خودش زیاد راضی نیست. او دوست دارد در جمع دوستانش باشد و شیطنت کند اما در مدرسه‌ی جدید همه درس‌خوان هستند و اهل بازیگوشی نیستند. بدتر از همه اینکه، او در آنجا دوستی ندارد. یک روز او دیر به کلاسش می‌رسد و سعی می‌کند با شوخی کردن عصبانیت معلم را برطرف کند. این اتفاق نمی‌افتد اما باعث می‌شود یکی از دخترهای کلاس از او خوشش بیاید. سپس مایلز سعی می‌کند از عمد امتحانش را صفر بگیرد تا شاید از مدرسه اخراج شود و به جای قبلی برگردد اما معلمش متوجه می‌شود و نقشه‌اش شکست می‌خورد. برای جبران کاری که کرده، معلم به او یک تکلیف با عنوان آرزوهای بزرگ می‌دهد و از مایلز می‌خواهد درباره‌ی این بنویسد که دوست دارد چه کاره شود.

در ادامه داستان کارتون مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی می بینیم که مایلز عاشق دیوارنگاری است و یک روز که در حال نقاشی کشیدن است یک عنکبوت او را نیش می‌زند و به مردعنکبوتی تبدیل می‌شود. او از تغییراتی که در بدنش اتفاق می‌افتد وحشت‌زده می‌شود و سعی می‌کند با عمویش تماس بگیرد و از او کمک بخواهد. اما این اول ماجراست، شاید او تنها مرد عنکبوتی دنیا نباشد...

انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی توسط Bob Persichetti و Peter Ramsey و Rodney Rothman ساخته شده و اواخر سال 2018 اکران شده و بازخورهای خوبی دریافت کرد. این انیمیشن اکشن و ماجراجویی برنده‌ی جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا در بخش بهترین انیمیشن سال شده است.

اگر به تماشای انیمیشن های 2018 علاقه دارید، ما دانلود انیمیشن رالف خرابکار 2 و همچنین تماشای انیمیشن من نفرت انگیز 3 را که در این سال تولید شده اند را به شما پیشنهاد می کنیم. جدیدترین انیمیشن های 2020 نیز مانند مینیون ها ظهور گرو ، ویلابی ها، اسکوب ، اژدهای آرزوها، لیگ عدالت تاریکی : جنگ آپوکالیپس و ... نیز در وب سایت ویزور برای دانلود و تماشا در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار دارد.

نقد و بررسی

کوشا ۹۹/۰۳/۲۳
عالییی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.