باب اسفنجی : جنون تقلید | SpongeBob SquarePants
سریال ها › باب اسفنجی مدت زمان: 58 دقیقه سال تولید: 0

دانلود انیمیشن باب اسفنجی : جنون تقلید با دوبله فارسی

دانلود انیمیشن باب اسفنجی : باب تقلید می کند

انیمیشن باب اسفنجی : جنون تقلید - با نام دیگر باب تقلید می کند - داستان یک روز کاری جدید در رستوران آقای خرچنگ است. آقای خرچنگ برای اختاپوس و باب اسفنجی یک سخنرانی انگیزشی می‌کند و آنها را برای یک روز جدید و سرویس دادن به مشتری‌ها آماده می‌کند. باب اسفنجی همانطور که انتظار می‌رود ذوق زده است و به حرف‌های آقای خرچنگ گوش می‌کند اما اختاپوس که خسته شده است، همین که آقای خرچنگ به سمت دفترش می‌رود با حالتی تمسخرآمیز ادای او را تقلید می‌کند.

در ادامه داستان انیمیشن باب اسفنجی : جنون تقلید آقای خرچنگ صدای او را می‌شنود و عصبانی به سمت آنها برمی‌گردد. اختاپوس برای اینکه هرطور شده این قضیه را جمع کند از خودش حرف در می‌آورد و می‌گوید که از عمد از آقای خرچنگ تقلید کرده است چون او الگوی خوبی است. او همچنین می‌گوید که تقلید نوعی تحسین کردن است. بالاخره آقای خرچنگ قانع می‌شود و به دفترش برمی‌گردد اما باب اسفنجی که جملات اختاپوس را جدی گرفته است فکری به سرش می‌زند.

در ادامه انیمیشن باب اسفنجی باب تقلید می کند خواهید دید که باب اسفنجی متوجه می‌شود که تقلید از افراد تا زمانی که جنبه‌ی تحسین رفتار آنها را داشته باشد برای آنها جالب و خنده دار است. بنابراین باب اسفنجی شروع می‌کند به تقلید کردن از دیگران و برای این کار او بهترین قابلیت ممکن را دارد، او اسفنج است و به هر شکلی در می‌آید. باب با یکی از مشتری‌های رستوران خرچنگ شروع می‌کند. یک ماهی عصبانی، 3 فرزندش را برای خوردن همبرگر مخصوص آورده و در حالی که سر آنها داد می‌زند باب از راه می‌رسد و ادای پدر ماهی‌ها را تقلید می‌کند، همه می‌خندند و این همان جیزی است که باب اسفنجی دلش می‌خواست.

مدتی می‌گذرد و این تقلید کردن باب برای همه خسته کننده و آزار دهنده می‌شود و مردم از دستش فرار می‌کنند. حالا باب اسفنجی باید این جنون تقلید را کنترل کند... شما می توانید علاوه بر انیمیشن باب اسفنجی : جنون تقلید - یا باب تقلید می کند - تمام قسمت‌های انیمیشن باب اسفنجی دوبله فارسی مانند باب اسفنجی پاتریک من ، باب اسفنجی بیرون از آب، باب اسفنجی پلیس را خبر کن و... را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.