سگ های نگهبان - قسمت 01 (فاجعه گربه‌ای) | Paw Patrol
سریال ها › سگهای نگهبان مدت زمان: 23 دقیقه سال تولید: 2013

دانلود انیمیشن سگ های نگهبان دوبله فارسی - PAW Patrol

انیمیشن سگ های نگهبان دوبله فارسی را کمپانی کانادایی «اسپین مستر» با همکاری استودیو «گرو» ساخته است که انیمیشن سریالی محبوبی مثل شیمر و شاین را نیز تولید کرده است. اولین قسمت از انیمیشن سگ های نگهبان در اگوست 2013 از کانال نیکلودیون پخش شد. این سریال درباره‌ پسر نوجوانی به نام «رایدر» است که مربی گروهی از سگ های جستجوگر و ناجی است. نام این گروه، PAW Patrol یا همان سگ های نگهبان است. این تیم در کنار هم امنیت شهرکی ساحلی را برقرار می‌کنند. هر کدام از سگ ها مجموعه مهارت‌هایی در زمینه‌ی خدمات اورژانسی دارند؛ مهارت‌های پلیسی، آتش نشانی و... همچنین هر کدام مجهز به کوله‌پشتی‌هایی به نام «پاپ پک» هستند که لوازم ضروری نجات در آن قرار دارد.

هر قسمت از سریال انیمیشن سگ های نگهبان دوبله فارسی از الگوی مشابهی پیروی می‌کند و موضوعاتی نسبتا مشابه دارد. قسمت‌های سریال کارتونی سگ های نگهبان معمولا به این شکل شروع می‌شود که سگ‌ها در حال انجام کارهای روزمره‌ی خود مثل غذا خوردن و بازی کردن در محوطه‌ی مخصوص به خود هستند. سپس رایدر با دریافت یک تماس درخواست کمک با تیمش به راه می‌افتد. رایدر برای سگ ها قلاده‌ای با آویز چشمک‌زن تهیه کرده است و در مواقع احتیاج با فعال کردن آن تیم را از خطر مطلع می‌کند. به محض روشن شدن چراغ‌ها آنها خود را به آسانسور می‌رسانند و جلوی در ورودی به صف می‌ایستند. رایدر از راه می‌رسد و متناسب با مهارت مورد نیاز برای عملیات نجات، چند سگ را با خود می‌برد. در پایان هم همگی خوشحال از موفقیت‌آمیز بودن ماموریت جشن می‌گیرند.

انیمیشن سگ های نگهبان دوبله فارسی نامزد چندین جایزه‌ی تلویزیونی شده است. به علاوه، از آنجا که این انیمیشن در میان کودکان بسیار پربیننده شد، کمپانی اسپین مستر از سگ های انیمیشن، عروسک‌هایی روانه بازار کرد که به نوبه‌ی خودش برای این کمپانی بسیار سودآور بود و میلیون‌ها دلار در بازار فروش داشت. در فوریه 2020 فصل 8 سریال انیمیشن سگ های نگهبان ارائه شد. همچنین قرار است یک فیلم سینمایی با عنوان PAW Patrol: The Movie در نیمه‌ دوم سال 2021 اکران شود.

اگر به تماشای انیمیشن هایی با موضوع حیوانات علاقه دارید از شما دعوت می کنیم انیمیشن گروهبان استابی را نیز از وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید. دیگر انیمیشن جدیدی که با موضوع حیوانات ساخته شده است، انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 است. امیدواریم از تماشای این انیمیشن های جذاب در وب سایت ویزور لذت ببرید.

بالای ۴ سال