زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲ | The Secret Life of Pets 2
سینمایی مدت زمان: 86 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 دوبله فارسی

دانلود انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 دوبله فارسی

در انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 می بینیم که مکس و دوک با هم دوست شدند و اوقات خوبی را با کیتی سپری می‌کنند تا اینکه کیتی با چاک آشنا می‌شود و با او ازدواج می‌کند. اوضاع برای هاپوها خوب پیش می‌رود تا کیتی و چاک صاحب پسری به نام لیام می‌شوند. مکس اول حسادت می‌کند و زیاد از بچه خوشش نمی‌آید چون همه توجه کیتی را به خودش جلب کرده است. از طرفی با بزرگ شدن لیام شیطنت‌های او هم بیشتر می‌شود و ظاهرا مکس از این وضعیت ناراضی است. با گذشت زمان، رابطه‌ی آنها بهتر می‌شود. مخصوصا اینکه لیام، مکس را به عنوان الگوی خودش قرار داده است.

در ادامه انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 وقتی کیتی و خانواده تصمیم می‌گیرند با مکس به مزرعه‌ی عموی چاک بروند او اسباب‌بازی مورد علاقه‌اش که یک زنبور کوچولو است را به گیجت می‌سپارد. گیجت در حین بازی با زنبور است که از دستش رها می‌شود و از پنجره به خانه‌ی پیرزن همسایه می‌افتد. خانه‌ای که پر از گربه است. حالا گیجت باید امانتی مکس را هرطور که شده پس بگیرد. اما او چطور می‌تواند میان آن همه گربه‌ی وحشی برود؟ در سوی دیگر، سگی به نام دیزی که از قهرمان‌بازی‌های اسنوبال چیزهایی شنیده سراغ او می‌رود تا در نجات ببر سفیدی به نام هو که به سیرک فرستاده شده کمک کند. کمی دورتر در مزرعه، خودِ مکس هم زیاد اوضاعش خوب نیست اما به کمک یک سگ نگهبان، می‌خواهد به ترس‌هایش غلبه کند. برای دنبال کردن ادامه داستان، دانلود انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 دوبله فارسی را به شما علاقمندان گرامی توصیه می‌کنیم.

این انیمیشن سه سال بعد از قسمت اول آن با نام زندگی پنهان حیوانات خانگی و در اوایل تابستان 2019 اکران شد. داستان آن هم در ادامه‌ی اتفاقات قسمت قبل است. انیمیشن The Secret Life of Pets 2 محصولی از کمپانی Universal Pictures است که با بودجه‌ای در حدود 80 میلیون دلار ساخته شد و بیش از 430 میلیون در گیشه فروش داشته است که برایش موفقیت بزرگی است. با این حال انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 توانست نظر منتقدان را هم جلب کند و از آنها امتیاز خوبی گرفت. امیدواریم از تماشای انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 دوبله فارسی در وب سایت ویزور لذت ببرید. اگر به دیدن انیمیشن های 2019 علاقه دارید علاوه بر دانلود انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 دوبله فارسی شما را به تماشای انیمیشن کلاوس با دوبله فارسی دعوت می کنیم.

ما در وب سایت ویزور ده ها انیمیشن جدید دوبله فارسی از جمله انیمیشن درخت آرزوها ، اسکوب، نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی ، ویلوبی ها، ایوان بی نظیر ، به پیش، به سوی خانه و ... را نیز با کیفیت عالی در دسترس شما عزیزان قرار داده‌ایم. امیدواریم از تماشای آ‌ن‌ها لذت ببرید.

بالای ۴ سال