اسرار 5 جنگجوی خشمگین | Secrets of the Furious Five
سینمایی مدت زمان: 55 دقیقه سال تولید: 2008

دانلود انیمیشن اسرار 5 جنگجوی خشمگین با دوبله فارسی

انیمیشن اسرار 5 جنگجوی خشمگین، یک اسپین-آف از انیمیشن محبوب پاندا کونگ فوکار است. این انیمیشن هم محصولی از کمپانی Dreamworks است و در سال 2008 به صورت DVD پخش شده است. در این انیمیشن رایانه‌ای، «پو» یعنی همان جنگجوی اژدها درباره‌ی دوستانش داستان‌هایی را تعریف می‌کند.

در انیمیشن اسرار 5 جنگجوی خشمگین داستان از این قرار است که، استاد شیفو، پو را برای انجام یک ماموریت بسیار دشوار به معبد می‌برد. همین که پو وارد می‌شود با تعداد زیادی بچه خرگوش‌های کوچولو مواجه می‌شود که خیلی آماتور اما مشتاق در حال تمرین کونگ فو هستند. پو در ابتدا فکر می‌کند چالش او مبارزه با همه‌ی آن بچه‌ها است اما استاد شیفو به او می‌گوید پو باید به این بچه‎ها کونگ فو آموزش بدهد.

کنترل آن همه خرگوش بازیگوش کار آسانی نیست. پو آنها را دور هم جمع می‌کند تا کمی درباره‌ی مهارت‌های کونگ فو و درس‌هایی که از آن می‌توان گرفت صحبت کند. در ابتدا آنها زیاد موافق نیستند چون از جنگجوی اژدها توقع دارند به آنها مهارت‌های مبارزه یاد بدهد. اما پو داستان را با عنوان کردن اسرار 5 جنگجو برای آنها جذاب می‌کند. حالا همه می‌خواهند از این اسرار باخبر شوند.

پو شروع به تعریف داستان‌هایی از هم رزمانش می‌کند. مثلا اینکه «مانتیس» بسیار سریع و زبل است اما این سرعت و عجله در جایی برایش مشکل ساز می‌شود. یا درباره‌ی «افعی» که از خاندانی بزرگ بود و نیش آنها ترس به دل دشمنان می‌انداخت اما او بدون دندان نیش متولد شد و راهی برای غلبه بر این ضعف پیدا کرد. سپس پو از «پرنده ماهی خوار» گفت که چطور مهارت‌های نظافت کردنش را با مهارت‌های مبارزه ادغام کرد و وارد امتحان ورودی مدرسه کونگ فو شد. او همچنین از تجربه‌ی «ببری» در یتیم خانه گفت و اینکه چطور یاد گرفت خشمش را کنترل کند و در نهایت از «میمون» گفت که چطور بالاخره اذیت و آزار به مردم را تمام کرد و تبدیل به ناجی آنها شد.

داستان‌های سرگرم‌کننده و آموزنده‌ی پو را از دست ندهید و همین حالا انیمیشن اسرار 5 جنگجوی خشمگین را از ویزور کیدز تماشا کنید. ضمن آن که دیگر انیمیشن های روز دنیا مانند سونیک خارپشت، اسکوب ، شگفت انگیزان، ویلوبی ها ، فروزن 1 و 2 و ... نیز در وب سایت ویزورکیدز در دسترس شما عزیزان قرار دارد.