عصر یخبندان - کریسمس ماموتی | A Mammoth Christmas Special
زبان اصلی مدت زمان: 26 دقیقه سال تولید: 2011

دانلود انیمیشن عصر یخبندان کریسمس ماموتی A Mammoth Christmas Special

دانلود انیمیشن عصر یخبندان ماموت کریسمس زبان اصلی

انیمیشن عصر یخبندان کریسمس ماموتی Ice Age: A Mammoth Christmas محصول سال 2011 و جزو مجموعه‌ی عصر یخبندان است. این انیمیشن، 2 سال بعد از عصر یخبندان 3 و به عنوان یک قسمت ویژه‌ی کریسمس توسط کمپانی های سازنده یعنی Blue Sky Studios ، 20th Century Fox Animation و Reel FX Creative Studios ساخته و پخش شد.

در آغاز انیمیشن عصر یخبندان کریسمس ماموتی ، کریسمس است و بسیاری برای تزیین خانه و میز خود از دانه‌های بلوط استفاده کرده‌اند. این برای «اسکرت» مثل یک رویا می‌ماند. او شروع می‌کند به جمع‌آوری تک‌تک بلوط‌ها و داستان این چنین آغاز می‌شود. «مندی» طبق سنت ماموت‌های پشمالو، یک سنگ کریسمس برای دخترش «هلو» پیدا کرده است و برایش آواز می‌خواند. سپس «دیگو» از راه می‌رسد و «الی» از او می‌خواهد از سنت کریسمس ببرهای دندان خنجری بگوید و از آنجا که داستان دیگو به شکار و خوردن غزال‌ها می‌رسد حرف او را قطع می‌کنند تا هلو کوچولو از عمو دیگو نترسد.

در همین زمان «سید» از راه می‌رسد و از دیدن سنگ براق بزرگی که مندی با خودش آورده هیجان زده می‌شود. به سید هشدار می‌دهند تا از سنگ فاصله بگیرد، مبادا آن را بشکند چون بابانوئل از طریق همین سنگ کریسمس است که خانواده‌ی هلو را پیدا می‌کند و برایشان هدیه می‌آورد. این ایده به نظر سید مسخره است. او پیشنهاد می‌دهد بهتر است برای نشانه‌گذاری برای بابانوئل از درخت استفاده کنند. اما نه هر درختی، آنها باید درخت را تزیین کنند تا با درخت‌های دیگر متفاوت باشد. او در حال تزیین درخت است که به صورت اتفاقی سنگ کریسمس مندی را می‌شکند.

در ادامه انیمیشن عصر یخبندان کریسمس ماموتی مندی برای تنبیه به او می‌گوید که بابانوئل یک لیست خوب‌ها و بدها دارد و کسانی که شیطنت و خرابکاری کنند در لیست بدها قرار می‌گیرند و در نتیجه آن فرد از جشن کریسمس دور می‌شود و هدیه به او تعلق نمی‌گیرد. سید از این حرف خیلی ناراحت می‌شود. هلو برای اینکه به سید کمک کند از لیست بدها خط بخورد تصمیم می‌گیرد به قطب شمال برود و شخصا با بابانوئل صحبت کند...

اگر انیمیشن عصر یخبندان ماموت کریسمس را دوست داشتید، از شما دعوت می کنیم جدیدترین نسخه این کارتون یعنی انیمیشن عصر یخبندان 5 را در وب سایت ویزور تماشا کنید.