فروزن 1 - یخ زده | Frozen
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2013

دانلود انیمیشن فروزن 1 دوبله فارسی Frozen 

دانلود انیمیشن یخ زده 1 دوبله فارسی

انیمیشن یخ زده 1 Frozen مانند انیمیشن دانشگاه هیولاها تولید سال ٢٠١٣ کمپانی Walt Disney است. داستان انیمیشن فروزن 1 از جایی شروع می شود که در سرزمین آرندل اتفاق می‌افتد جایی که دو شاهزاده به نام‌های «السا» و «آنا» با پدر و مادرشان زندگی می‌کنند. خواهر بزرگتر یعنی السا به صورت مادرزادی یک انرژی جادویی دارد. او می‌تواند با دستهایش یخ و برف تولید کند. آنها بعضی اوقات دور از چشم پدر و مادرشان در قصر برف بازی می‌کنند و حسابی خوش میگذرانند. همه چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه یک شب در حال بازی، السا به شکلی ناخواسته به سر آنا آسیب می‌زند. شاه و ملکه به سرعت او را به جنگل نزد ترول‌ها یا همان کوتوله‌های جنگل می‌برند. رئیس کوتوله‌ها با پاک کردن بخشی از حافظه‌ی آنا موفق می‌شود که او را نجات دهد اما به السا هشدار می‌دهد که مراقب قدرت جادویی‌اش باشد. او ادامه می‌دهد که این قدرت در صورتی که کنترل نشود می‌تواند ویرانگر باشد.

در ادامه داستان کارتون فروزن 1 السا تصمیم می‌گیرد دستکش دستش کند تا کمی جلوی قدرتش را بگیرد و خودش را در اتاقش حبس می‌کند. به دستور شاه و ملکه دروازه‌های قصر را می‌بندد و روابط را با دنیای بیرون محدود می‌کنند. مدتی بعد آنها تصمیم می‌گیرند به سفر بروند و دلیلش را برای دخترها توضیح نمی‌دهند. در آن سفر پرمخاطره، شاه و ملکه در دریا غرق می‌شوند. چند سال می‌گذرد و حالا السا که به سن قانونی رسیده باید تاج‌گذاری کند. «آنا» که از باز شدن دوباره دروازه‌ها خیلی خوشحال است سری به بیرون می‌زند و با پسری به نام «هانس» آشنا می‌شود.

داستان انیمیشن فروزن 1 دوبله فارسی این طور ادامه پیدا می کند که آنا بعد از مراسم تاجگذاری سعی می‌کند هانس را به السا معرفی کند اما کنترل اوضاع کمی از دست آنها خارج می‌شود و با هم بحث می‌کنند. ناگهان قدرت السا نمایان می‌شود و چون می‌بیند مردم وحشت‌زده شدند، شهر آرندل را ترک می‌کند. آنا برای پیدا کردن خواهرش راهی کوهستان می‌شود و اداره شهر را به هانس می‌سپارد. در مسیر او دوستانی پیدا می‌کند و با آنها به سمت شمال می‌رود. علاوه بر دانلود انیمیشن یخ زده 1 دوبله فارسی ، شما می توانید هم اکنون انیمیشن فروزن 2 را نیز از وب سایت ویزور دانلود نمایید.

کمپانی والت دیزنی با انیمیشن یخ زده یا همان فروزن در سال ٢٠١٣ دو پرنسس دیگر به دنیا معرفی کرد. این انیمیشن خیلی زود در میان مردم به محبوبیت رسید و تحسین منتقدان را به همراه داشت. انیمیشن یخ زده یا فروزن با فروش جهانی بیش از ١میلیارد و ٢٨٠ میلیون دلار جزو پرفروش‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینما است. برای این انیمیشن جذاب دنباله‌ای ساخته شد که اواخر سال ٢٠١٩ اکران شد. انیمیشن فروزن 2 دوبله فارسی و زبان اصلی را می‌توانید هم اکنون از سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا و یا دانلود کنید. این انیمیشن در ایران با عنوان انیمیشن السا و آنا نیز شناخته می شود.

دانلود انیمیشن یخ زده 1 دوبله فارسی از همین صفحه امکانپذیر می باشد. ضمن آن که از شما دعوت می کنیم جدیدترین انیمیشن های 2020 مانند انیمیشن اسکوب ، باب اسفنجی اسفنج شگفت انگیز و سونیک خارپشت را نیز در ویزور تماشا کنید.