سیندرلا 2 | Cinderella 2: Dreams Come True
سینمایی مدت زمان: 74 دقیقه سال تولید: 1950

دانلود انیمیشن سیندرلا 2 با دوبله  فارسی Cinderella II: Dreams Come True

انیمیشن سیندرلا 2 که در ادامه داستان کارتون سیندرلا (1950) در فوریه سال 2002 برای پخش در نمایش خانگی عرضه شد. انیمیشن اول که جزو آثار کلاسیک والت دیزنی و دوازدهمین اثر سینمایی بلند او بود، بسیار محبوب و ماندگار شد. به این ترتیب، 52 سال بعد، داستانی در ادامه‌ی آن با عنوان «سیندرلا 2 : رویاها به حقیقت می‌پیوندند» ساخته و پخش شد. در قسمت اول ماجرا از این قرار بود که دختری به نام «سیندرلا» که با نامادری بدجنس و دو خواهر ناتنی‌اش زندگی می‌کرد و زندگی سخت و فقیرانه‌ای داشت، با کمک یک پری راه به قصر پادشاه پیدا کرد و دل شاهزاده را برد. سپس با کمک دوستانش که موش‌ها و پرنده‌های خانه بودند او توانست به پسر پادشاه برسد و با او ازدواج کند.

در این انیمیشن یعنی انیمیشن سیندرلا 2 رویاها به حقیقت می‌پیوندند ، سیندرلا را بعد از ازدواج با شاهزاده و ماجراهای پیش رویش در محل زندگی جدید می‌بینیم. او حالا در قصر زندگی می‌کند و موش کوچولوها هم با هم به این خانه‌ی جدید نقل مکان کرده‌اند. اما آنها یک مشکل بزرگ دارند، آن هم این است که سیندرلا وقت کمی برای آنها دارد. او مشغول یاد گرفتن آداب و رسوم قصر است و برگزاری یک جشن بزرگ بر عهده‌ی او است. سیندرلا چیز زیادی درباره‌ی قصر نمی‌داند و این کار برایش سخت شده است.

در ادامه انیمیشن سیندرلا 2 خواهید دید که موش‌ها در همین حین تصمیم می‌گیرند برای خوشحال کردن او با کمک پری مهربان یک داستان بنویسند. داستانی درباره‌ی موش‌ها و سیندرلا با ماجراهایی بامزه که تماشای آن بسیار سرگرم کننده است. تماشای این انیمیشن فانتزی و کمدی را از دست ندهید. همچنین دیگر انیمیشن‌های فانتزی دیزنی مثل بامبی ، سفیدبرفی و هفت کوتوله ، شاهزاده و قورباغه و آلیس در سرزمین عجایب را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.