اوزی - سگ شجاع | Ozzy: The Fast and Furriest
سینمایی مدت زمان: 80 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن اوزی سگ شجاع با دوبله فارسی  Ozzy The Fast and Furriest

در انیمیشن اوزی سگ شجاع داستان از این قرار است که اوزی می‌خواهد داستان فرار و حادثه‌ای که نزدیک بود منجر به تصادف کردنش شود را تعریف کند. اوزی سگِ یک دختر کوچولو است که تنها فرزند خانواده است. آنها روزهای خوب و شادی را در کنار هم دارند تا اینکه یک روز نامه‌ای برای پدر دخترک می‌رسد و آنها باید به سفر بروند. دختر کوچولو مشغول جمع آوری وسایل خودش و اوزی است که پدرش به او می‌گوید، اوزی نمی‌تواند به این سفر بیاید. دختر کوچولو ناراحت می‌شود اما چاره‌ای نیست و باید اوزی را به یک نفر بسپارند تا در نبود آنها از او نگهداری کند.

پدر خانواده به هر دوست و آشنایی که دارند تلفن می‌زند اما هیچ کس حاضر نیست از اوزی بازیگوش نگهداری کند. سپس او در یکی از آگهی‌های تلویزیون یک محل نگهداری از حیوانات خانگی را می‌بیند. جایی مجلل و زیبا که ظاهرا به خوبی از حیوانات نگهداری می‌کنند. پدر تصمیم می‌گیرد اوزی را به آنجا ببرد اما دختر او را فراری می‌دهد و اوزی به خیابان می‌رود. او نزدیک است که تصادف کند اما جان سالم به در می‌برد. سپس پدر خانواده تصمیمش را می‌گیرد و اوزی را به مرکز نگهداری از حیوانات خانگی می‌برند و ماجرا از اینجا شروع می‌شود... پیشنهاد می‌کنیم تماشای انیمیشن اوزی سگ شجاع را از دست ندهید.

انیمیشن اوزی یک انیمیشن اسپانیایی و محصولی از کمپانی Arcadia Motion Pictures است. این انیمیشن 14 اکتبر 2016 اکران شد. انیمیشن اوزی سگ شجاع Ozzy The Fast and Furriest را می‌توانید با دوبله فارسی از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا در صورت تمایل آن را دانلود کنید. همچنین اگر به انیمیشن‌هایی با موضوع حیوانات خانگی علاقه دارید، تماشای انیمیشن دوبله فارسی زندگی پنهان حیوانات خانگی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. همچنین از جدیدترین انیمیشن های 2020 می‌توان به انیمیشن متصل ، ویلوبی ها و گرگ مادرزاد اشاره کرد که شما را به تماشای آن ها نیز دعوت می‌کنیم.