فرانکلین و شوالیه بهار | Franklin and the Green Knight: The Movie
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2000

انیمیشن دوبله فارسی فرانکلین و شوالیه بهار / Franklin and the Green Knight: The Movie

فرانکلین کوچولو حالا آن قدر بزرگ شده است که می‌تواند تا 10 بشمارد و بند کفشش را خودش ببندد. او باران‌های بهاری، روزهای گرم تابستانی و خش خش برگ‌ها در پاییز را خیلی دوست دارد اما هیچ فصلی برایش مثل زمستان نیست. او زمستان را دوست دارد چون می‌تواند با دوستانش حسابی برف بازی کند. داستان این انیمیشن از زمستان شروع می‌شود. زمانی که فرانکلین با دوستانش مشغول برف بازی، اسکی روی یخ‌های رودخانه و ساختن آدم برفی هستند.

زمانی که فرانکلین بعد از بازی به خانه می‌رود مادرش به او می‌گوید که با رسیدن فصل بهار، فرزند جدیدی به خانواده اضافه می‌شود و او برادر بزرگتر خانه خواهد شد. او از شنیدن این خبر بسیار هیجان زده می‌شود. سپس مادرش درباره‌ی مسابقه‌ی شوالیه‌های بهار برای او تعریف می‌کند. زمستان آن سال به طرز عجیبی طولانی شده است و فرانکلین تصمیم می‌گیرد با دوستش حلزون، به جمع شوالیه‌های بهار ملحق شوند. چالش‌های جدیدی پیش روی فرانکلین است پس تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

فرانکلین یک لاک پشت سبز دوست داشتنی است که اولین بار در مجموعه داستان‌های «Franklin the Turtle books» نوشته‌ی «پولت بورژوا» و «برندا کلارک» معرفی شد. چندی بعد، در نوامبر 1997 از این شخصیت یک سریال تلویزیونی انیمیشنی کودکانه در 6 فصل ساخته شد. پخش این سریال تا اواسط سال 2004 ادامه داشت. از آنجا که این شخصیت در همان قسمت‌های اول در بین کودکان بسیار محبوب شد، در سال 2000 انیمیشنی سینمایی با عنوان فرانکلین و شوالیه بهار ساخته و به صورت ویدیویی منتشر شد. این انیمیشن سینمایی امتیاز خوبی از تماشاگران دریافت کرد. انیمیشن دوبله فارسی فرانکلین و شوالیه بهار / Franklin and the Green Knight: The Movie را می‌توانید از وب سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

تمام سنین
همه سنین

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.