دنیای شارلوت | Charlotte's Web
سینمایی مدت زمان: 94 دقیقه سال تولید: 1973

دانلود انیمیشن دنیای شارلوت دوبله فارسی Charlotte's Web

انیمیشن دنیای شارلوت با نام دیگر انیمیشن تار شارلوت، بر اساس رمانی با همین نام از «ای بی وایت» نویسنده و طنزپرداز آمریکایی ساخته شده است. این کتاب در سال 1952 چاپ شد و چند سال بعد از آن انیمیشنی ساخته شد.

در انیمیشن دنیای شارلوت داستان از این قرار است: فصل بهار است و طبیعت در سراسر دهکده نو شده است. درختان سرسبز شدند و شکوفه دادند. جانوران هم تولیدمثل کردند و نوزادان گونه‌های مختلف به تازگی چشم باز کردند. در مزرعه‌ی آقای آربل هم به همین ترتیب است. مزرعه پر شده از جوجه و جوجه اردک و البته بچه خوک‌های کوچولو که تازه متولد شده‌اند.

آقای آربل با همسر و 2 فرزندش در مزرعه زندگی می‌کند. او یک پسر بازیگوش و یک دختر مهربان دارد. آقای آربل برای سرکشی به حیوانات از خانه بیرون می‌رود. اوضاع مرتب است. تنها یک مشکل کوچک وجود دارد. یکی از بچه خوک‌ها خیلی کوچک است و حتی توان پیشی گرفتن از خواهر و برادرهایش را ندارد و نمی‌تواند شیر بخورد. آقای آربل تبرش را برمی‌دارد تا بچه خوک ناقص را خلاص کند.

در همین هنگام دخترش «فرن» از راه می‌رسد. او شروع به گریه و زاری می‌کند و از پدرش تقاضا می‌کند که بچه خوک را نکشد. پدرش خوک را به او می‌دهد و می‌گوید که باید مسئولیت بزرگ کردنش را به عهده بگیرد. فرن هم او را به خانه می‌برد تا به او غذا بدهد و از او نگهداری کند. فرن نام بچه خوک را ویلبر می‌گذارد. او ویلبر را به حمام می‌برد، به او غذا می‌دهد و از او به خوبی نگهداری می‌کند. اما آیا هنوز هم به عنوان حیوانی ناقص خطری ویلبر را تهدید می‌کند؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

انیمیشن دوبله فارسی دنیای شارلوت / Charlotte's Web را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.