بانی خرگوشه | The Bugs Bunny Show
سینمایی مدت زمان: 41 دقیقه سال تولید: 1960

دانلود انیمیشن بانی خرگوشه The Bugs Bunny Show دوبله فارسی

باگز بانی یا همان بانی خرگوشه را می‌شناسید؟ او یک خرگوش زبل و بازیگوش است که در مجموعه انیمیشن بانی خرگوشه به شهرت رسید. او را به عنوان نماد این انیمیشن می‌شناسند. بانی خرگوشه محبوبیت زیادی در بین مردم دارد و نهمین کاراکتر محبوب در دنیا است. همچنین در سال 1985 در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود یک ستاره به نامش ثبت شده است. رفتار خونسرد و گاهی گستاخانه‌ی او باعث شد در زمان جنگ جهانی دوم طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کند.

باگز بانی با نام دیگر بانی خرگوشه برای کمپانی وارنر برادرز مسبب موفقیت‌های بسیاری شده است. او حکم شخصیت «میکی موس» برای «والت دیزنی» را دارد. بر اساس یکی از رکوردهای ثبت شده در گینس، باگزبانی بیش از هر شخصیت کارتونی دیگر در فیلم و انیمیشن حضور داشته است. شخصیت‌های دیگری که گاهی در این مجموعه انیمیشن او را همراهی می‌کنند، کاراکترهای محبوب لونی تونز مثل: دافی، پورکی، توییتی، سیلوستر و بقیه هستند.

مجموعه سریال انیمیشنی بانی خرگوشه محصولی از «لونی تونز» است. این مجموعه به صورت آنتولوژی تهیه شده است؛ به این صورت که هر قسمت آن با داستانی جدید و گاهی با شخصیت‌های جدید ساخته شده است. این مجموعه بین سال‌های 1948 تا 1969 از کانال  ABC آمریکا نمایش داده می‌شد. کارتون بانی خرگوشه میراث کمپانی Warner Bros است که در عصر طلایی انیمیشن‌های آمریکایی به نمایش در آمده است. در حقیقت این انیمیشن بیش از 4 دهه، مهمان خانه‌های مردم بوده است. علاوه بر این کارتون بانی خرگوشه، الهام بخش بسیاری از کمدین‌ها، نویسنده‌ها و دیگر تماشاگران بوده است. همچنین ترانه‌ی «This Is It » که در این کارتون پخش می‌شد، تا مدت‌ها در کشورهای مختلف در آگهی‌های بازرگانی مورد استفاده قرار می‌گرفت.

امیدواریم از تماشای کارتون دوبله فارسی بانی خرگوشه در ویزور کیدز لذت ببرید. شما می توانید دیگر انیمیشن های نوستالژیک مانند پینوکیو ، بامبی، گربه های اشرافی ،سیندرلا و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.