جورج کنجکاو | Curious George: Royal Monkey
سینمایی مدت زمان: 92 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن جورج کنجکاو با دوبله فارسی Curious George

انیمیشن جورج کنجکاو یک انیمیشن سریالی است که از سال 2006 پخش می‌شود. این انیمیشن آمریکایی-کانادایی بر اساس مجموعه کتاب کودکان با همین نام از «مارگارت رِی» و همسرش «هانس آگوست ری» است. انیمیشن جورج کنجکاو Curious George در استودیو Universal 1440 Entertainment تولید شده است. بعد از هر قسمت که به صورت انیمیشن است، یک قسمت آموزشی به صورت لایواکشن وجود دارد که علوم یا ریاضیات را آموزش می‌دهد.

شخصیت اصلی انیمیشن جورج کنجکاو همانطور که از اسمش پیدا است، جورج است. جورج یک بچه میمون بی دم است. او بسیار کنجکاو و بازیگوش است و گاهی ناخواسته خودش را به دردسر می‌اندازد. البته اتفاقاتی که پشت سر می‌گذارد معمولا جنبه‌ی آموزشی دارند. در انیمیشن جورج کنجکاو ، جورج در آپارتمان مرد کلاه زرد با او زندگی می‌کند. نگهبان آپارتمان یک سگ قهوه‌ای دارد که گاهی با جورج همبازی می‌شود. خانه‌ی آنها نزدیک به پارک اندلس است، جایی که در آن موزه‌ی شهر وجود دارد و پروفسور وایزمن در آنجا مشغول به فعالیت‌های علمی است. باغ وحش شهر هم به آنها نزدیک است. جورج 2 دوست هم در همسایگی خودش دارد. یکی از آنها دختری 5 ساله به نام «اَلی» است و دیگری پسری نوجوان به نام «بیل» است که هرروز برای آنها روزنامه می‌آورد.

در این قسمت از انیمیشن جورج کنجکاو او با مرد کلاه زرد به درمانگاه می‌رود. در مدت زمانی که آنها منتظر هستند تا دکتر را ببینند، جورج صداهایی را از اطراف می‌شنود و می‌رود تا سر گوشی آب دهد. او از چند اتاق معاینه دیدن می‌کند و بیمارانی را می‌بیند که منتظر آمدن دکترشان هستند اما هیچ خبری از دکتر نیست. سپس با مرد کلاه زرد به دیدن دکتر او می‌روند. در آنجا دکتر به جورج یک گوشی پزشکی می‌دهد و جورج با خودش فکر می‌کند که دوست دارد دکتر بشود... انیمیشن جورج کنجکاو دوبله فارسی Curious George را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

ما در وب سایت ویزور جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی 2020 از جمله انیمیشن اژدهای آرزوها ، اسکوب، ویلوبی ها ، باب اسفنجی، انیمیشن متصل و ... را در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار داده‌ایم. امیدواریم از تماشای این کارتون ها لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.