سه گراز کوچولو
سینمایی مدت زمان: 8 دقیقه سال تولید: 1933

انیمیشن دوبله فارسی سه خوک فسقلی / Three Little Pigs

این انیمیشن موزیکال درباره‌ی سه خوک کوچولو است که در حال ساختن خانه برای خود هستند. خوک اول خانه‌اش را با کاه می‌سازد و بیشتر به رقص و پایکوبی اهمیت می‌دهد تا ساختن خانه‌ای امن و محکم که در آن زندگی کند. خوک دوم که کمی نجاری می‌داند، خانه‌ی خود را با چوب می‌سازد. او هم در نظر دارد تا هرچه سریع‌تر ساخت خانه را تمام کند و به بازی و تفریح وقتش را بگذراند. خوک سوم اما خانه‌اش را با آجر و سیمان می‌سازد و برای ساختن آن بسیار دقیق عمل می‌کند. او بیشتر از بازی و تفریح، داشتن یک خانه‌ی خوب و امن برایش اهمیت دارد.

خوک اول و دوم ساخت خانه را خیلی زود تمام می‌کنند و برای آواز و پایکوبی و بازی می‌روند. آنها به خوک سوم هم سر می‌زنند و می‌بینند که او همچنان در حال ساخت خانه است. آنها او را مسخره می‌کنند و از او می‌خواهند هرچه زودتر به جمعشان ملحق شود. اما خوک سوم می‌گوید باید خانه را محکم بسازد چون ممکن است گرگ بدجنس بخواهد به آنها حمله کند. آنها حرف او را باور نمی‌کنند و در حالی که به او می‌خندند او را ترک می‌کنند. آنها می‌گویند که از گرگ نمی‌ترسند و از عهده‌ او بر می‌آیند. در همین هنگام یک گرگ بدجنس بزرگ از راه می‌رسد. خوک‌ها به محض دیدن او می‌ترسند و فرار می‌کنند اما آنها خانه‌ی محکم و امنی ندارند...

انیمیشن سه گراز کوچولو با نام دیگر انیمیشن کوتاه سه خوک فسقلی جزو مجموعه انیمیشن «سمفونی احمقانه / Silly Symphony» است. سمفونی احمقانه مجموعه‌ای از 75 انیمیشن کوتاه است که کمپانی والت دیزنی بین سال‌های 1929 تا 1939 ساخته است. این انیمیشن در 27 می 1933 منتشر شده است. امیدواریم از تماشای انیمیشن دوبله فارسی سه گراز کوچولو / Three Little Pigs در ویزور کیدز لذت ببرید.

لینک‌های دانلود