لمبرت شیر ترسو | Lambert the Sheepish Lion
سینمایی مدت زمان: 8 دقیقه سال تولید: 1952

دانلود انیمیشن لمبرت شیر ترسو Lambert the Sheepish Lion

انیمیشن لمبرت شیر ترسو با تولد بره‌ها شروع می‌شود. همه‌ی بره‌ها منتظر رسیدن لک‌لک‌ها هستند تا فرزندان خود را تحویل بگیرند. یک لک‌لک با چندین بره کوچولو از راه می‌رسد. هر کدام از آنها به سمت مادر خود می‌رود. تنها یک گوسفند است که هر چه منتظر می‌ماند هیچ بچه‌ای به او نمی‌رسد. او ناراحت می‌شود و تنها به گوشه‌ای می‌رود. در همین هنگام لک‌لک به او یک بچه تحویل می‌دهد.

اما این بچه، با سایر بچه‌ها متفاوت است. او یک بچه شیر است اما بره از اینکه مادر شده خوشحال است و نام او را «لمبرت» می‌گذارد. بعد از اینکه لمبرت به آغوش گوسفند می‌رود لک‌لک متوجه می‌شود که اشتباه کرده است. او دفترچه‌اش را چک می‌کند و می‌بیند باید این بچه شیر را به آفریقای جنوبی ببرد. او همین که لمبرت را درون بقچه می‌پیچد، گوسفند به سمتش حمله می‌کند و بچه‌اش را پس می‌گیرد.

درادامه انیمیشن لمبرت شیر ترسو ، لمبرت با این تصور که یک بره است با بره‌های دیگر همبازی می‌شود. بره کوچولوها او را مسخره می‌کنند و به عنوان عضوی از خودشان قبول ندارد. او گوش‌های کوتاه و پنچه‌های بزرگی دارد. همچنین دمش بلند است و همرنگ بقیه نیست. او نسبت به بقیه جثه کوچکتری دارد و بقیه او را به بازی راه نمی‌دهند. بره‌ها هر کدام قابلیت‌های خود را در جست و خیز و ضربه زدن با سر به رخ او می‌کشند. لمبرت اما نمی‌تواند به خوبی این کارها را انجام دهد. باید دید این شیر کوچولو چطور جایگاه خودش را پیدا می‌کند...

انیمیشن لمبرت شیر ترسو یک انیمیشن کوتاه و محصول کمپانی والت دیزنی است. این انیمیشن 8 فوریه 1952 است. امیدواریم از تماشای انیمیشن لمبرت شیر ترسو / Lambert the Sheepish Lion در سایت یا اپلیکیشن ویزور لذت ببرید. همچنین اگر به تماشای انیمیشن‌های کلاسیک کمپانی دیزنی علاقمند هستید، تماشای انیمیشن‌های سفیدبرفی و هفت کوتوله، گربه های اشرافی ، سیندرلا، بانو و ولگرد و ... را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

لینک‌های دانلود