زندگی جدید امپراطور 2 | Kronk's New Groove
سینمایی مدت زمان: 60 دقیقه سال تولید: 2005

دانلود انیمیشن زندگی جدید امپراطور 2 دوبله فارسی Kronk's New Groove

انیمیشن زندگی جدید کرانک با نام دیگر زندگی جدید امپراطور 2 ، پنج سال بعد از قسمت اول ساخته و به صورت نمایش خانگی پخش شد. این دنباله‌ی جدید در واقع یک اسپین-آف از قسمت اول است. در  قسمت اول انیمیشن زندگی جدید امپراطور دیدیم که: امپراتور «کوزکو» با توطئه‌ی مشاورش «ایزما» به یک لاما تبدیل شد و در نهایت با کمک یک مرد روستایی به نام «پاچا» توانست به قصر برگردد و تاج و تختش را پس بگیرد.

انیمیشن زندگی جدید امپراطور 2 ، درباره‌ی دستیار ایزما یعنی «کرانک» است. بعد از اینکه کرانک به صورت تصادفی ایزما را گیر انداخت و در برگشتن کوزکو به قصر کمک بزرگی کرد، از آنجا بیرون زد تا برای خودش شغلی دست و پا کند. حالا او یک رستوران راه انداخته و به خاطر دستپخت خوبش مشتری‌های زیادی هم جمع کرده است. اوضاع برای کرانک فوق العاده پیش می‌رود تا اینکه یک نامه به دستش می‌رسد که او را حسابی می‌ترساند.

در ادامه انیمیشن زندگی جدید امپراتور 2 پدر کرانک قرار است به دیدن او برود. از نظر پدر کرانک زندگی خوب یعنی تشکیل خانواده و داشتن یک خانه‌ی خوب و بزرگ بالای یک تپه که در آن همسر و فرزندها منتظر آمدنت باشند. کرانک هیچکدام از این‌ها را ندارد. او که از کودکی در جلب رضایت پدرش ناموفق بوده و همیشه با خشم او مواجه شده است حالا باید یک خانه‌ی بزرگ بالای تپه بخرد تا خودی نشان بدهد. اما کرانک پول کافی ندارد و اینجا است که دوباره سر و کله‌ی ایزما با نقشه‌های شومش پیدا می‌شود. او به کرانک پیشنهاد می‌دهد، حالا که همه‌ی مردم به او اعتماد دارند معجون‌های قلابی او را به آنها بفروشد تا هر دو بتوانند پولی به جیب بزنند. کرانک با فریب دادن مردم موافق نیست اما به پول آن احتیاج دارد بنابراین وارد بازی می‌شود...

به شما پیشنهاد می کنیم علاوه بر انیمیشن زندگی جدید امپراتور 2 سایر انیمیشن های محبوب موجود در وب سایت ویزور مانند باب اسفنجی اسفنج شگفت انگیز ، اسمورف ها، ترول ها 2 ،درون و بیرون ، پوکمون کارآگاه پیکاچو ، عصر یخبندان، شگفت انگیزان و ... را نیز دانلود و تماشا کنید.

نقد و بررسی

۹۹/۰۳/۱۰
عالی بود زیبا و اسان بودن دسترسی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.