اسکای | Sky
سینمایی مدت زمان: 83 دقیقه سال تولید: 2015

دانلود انیمیشن دوبله فارسی اسکای / Sky

در انیمیشن اسکای داستان از مقایسه‌ی جهان بی انتها با آنچه ما از آن می‌دانیم شروع می‌شود. جهان بی نهایت بزرگ است و نمی‌توان آن را توصیف کرد. اگر کره‌ی زمین را با کل کهکشان مقایسه کنیم، مثل مقایسه‌ی یک سنگ ریزه در ساحلی از سنگ ریزه‌ها است. زمین ما تکه‌ای غبار در پهنه‌ی هستی است. داستان درباره‌ی ماجرایی است که بین زمین کوچک و جهان پهناور اتفاق افتاد.

پادشاه «ژائو» از ژئو تنها 26 سال داشت که یک شهاب سنگ به کوه‌های جنوب چین برخورد کرد. نکته‌ی عجیب این بود که شهاب سنگ تبدیل به یک هلوی بزرگ شد. یک هلوی خیلی خیلی بزرگ! در حالی که در یک نهر شناور بود، از کوه با سمت پایین حرکت کرد. در همین حال یک شکارچی که در آن اطراف پرسه می‌زد، برای گرفتن آن دوان دوان به سمتش رفت و آن را از آب گرفت و به خانه برد. شکارچی، «لو» نام داشت. او با همسر و 5 دخترش در یک کلبه زندگی می‌کرد.

لو خیلی دوست داشت پسر دار شود و بالاخره این اتفاق افتاد. او نامش را «اسکای» گذاشت. اسکای پسری خیال پرداز بود و خواندن داستان‌های افسانه‌ای را دوست داشت. او دلش می‌خواست مثل یکی از همان قهرمان‌های داستان باشد. لو تصمیم گرفت پسرش را به صومعه ببرد تا در آنجا آموزش ببیند. محیط صومعه با نقاشی‌هایی که از قهرمانان داشت، برای اسکای شگفت انگیز بود. او عاشق صومعه شد. او کنار یک راهب در حال گذر از راهروهای آنجا بود که اتفاقی جادویی برایش افتاد...

انیمیشن اسکای با نام دیگر انیمیشن داستانی از شرق / A Tale from the Orient یک انیمیشن ماجراجویانه محصول کشور چین است. این انیمیشن 4 اکتبر 2015 در چین اکران شد و امتیاز متوسطی از تماشاگران دریافت کرد. انیمیشن دوبله فارسی اسکای / Sky را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید.