روزی که حسنی مرد شد
سینمایی مدت زمان: 85 دقیقه سال تولید: 1383

دانلود فیلم سینمایی روزی که حسنی مرد شد

فیلم روزی که حسنی مرد شد یک فیلم خانوادگی است و سال 1383 منتشر شده است. نویسنده‌های این فیلم کیانوش دالوند و «کوروش برزگر» هستند و به کارگردانی «کیانوش دالوند» و «کوروش دالوند» ساخته شده است. داستان فیلم برداشتی آزاد از داستان فولکلور انگلیسی جک و لوبیای سحرآمیز است. اضافه شدن صحنه‌های انیمیشنی، شعر و آهنگ فضای این فیلم را جذاب و تماشایی کرده است. در این فیلم بازیگرانی مثل «سینا شیخ الاسلامی»، «محمد ایران بروجردی»، «راشین امیدعلی» و «منصور کریمی» به ایفای نقش پرداخته‌اند.  

داستان فیلم روزی که حسنی مرد شد همانطور که از اسمش پیدا است درباره‌ی پسری به نام حسن است. حسن با مادرش زندگی سخت و فقیرانه‌ای دارد. مادرش نخ ریسی می‌کند اما درآمد این کار برای گذران زندگی کافی نیست. البته حسن تا چند سال قبل زندگی خوب و آرامی داشت. پدرش یک گله گوسفند داشت و چوپانی می‌کرد تا اینکه یک روز که گوسفندها را برای چرا به بیرون ده برده بود، گرگ به او حمله کرد و او را خورد. حسن کم سن و سال بود و مادرش هم نمی‌توانست از عهده‌ی نگهداری از گله بر بیاید. در نتیجه آنها یکی یکی گوسفندها را به جعفر آقا قصاب فروختند.

مدتی گذشت و از آن گله فقط یک بز ماند. آن بز متعلق به حسن بود و او نامش را فسقلی گذاشته بود. حسن خیلی بزش را دوست داشت اما وقتی دید که شرایط خانه خوب نیست و بعد از هر بارش باران سقف خانه چکه می‌کند تصمیم گرفت فسقلی را بفروشد اما نه به قصاب بلکه به یک کشاورز تا هروقت پول داشت دوباره او را بخرد. صبح روز بعد وقتی حسن داشت بز را به بازار می‌برد در مسیر با یک پیرمرد مواجه شد. پیرمرد یک بطری پر از دود جادویی به حسن داد و در ازایش بز او را گرفت. او به حسن گفت که این بطری مشکلش را حل خواهد کرد، اما چطور؟ تماشای این فیلم را از دست ندهید. فیلم سینمایی روزی که حسنی مرد شد را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

علاوه بر فیلم روزی که حسنی مرد شد، شما می‌توانید ده ها انیمیشن و فیلم جدید کودکانه مانند فیلم دزد عروسک ها ، ماتیلدا، فیلم تارزن و تارزان و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

عوامل

card image

سینا شیخ الاسلامی

بازیگر

مشاهده آثار

card image

محمد ایران بروجردی

بازیگر

مشاهده آثار

card image

راشین امیدعلی

بازیگر

مشاهده آثار

card image

منصور کریمی

بازیگر

مشاهده آثار

card image

حجت اله سوکی

بازیگر

مشاهده آثار

card image

کیانوش دالوند

کارگردان و نویسنده

مشاهده آثار

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.