باب اسفنجی : رسیدن به آرزوها | Enchanted Tiki Dreams
سریال ها › باب اسفنجی مدت زمان: 70 دقیقه سال تولید: 2010

دانلود انیمیشن باب اسفنجی : رسیدن به آرزوها با دوبله فارسی

انیمیشن باب اسفنجی یک سریال کارتونی آمریکایی محصول کمپانی نیکلودیون Nickelodeon است. این کارتون کمدی و جذاب که مخاطبانی از همه سن و سال دارد، از سال ۱۹۹۹ شروع به پخش کرده است و پخش آن تا کنون ادامه دارد. شخصیت اصلی کارتون، باب اسفنجی است. یک اسفنج دریایی زرد و مهربان که کمی دردسر ساز است. ماجرای داستان، در شهر زیردریایی بیکینی باتم جریان دارد. جایی که موجودات دریایی عجیبی در کنار هم زندگی می‌کنند. در این قسمت با نام انیمیشن باب اسفنجی : رسیدن به آرزوها ماجرا از یک روز کاری جدید در بیکینی باتم شروع می‌شود.

در ادامه انیمیشن باب اسفنجی : رسیدن به آرزوها می بینیم که اختاپوس بداخلاق و بی رمق روزش را در کمال بی حوصلگی به امید اینکه هرچه زودتر ساعت کاری تمام بشود و به خانه برگردد شروع می‌کند. برای او سر و کله زدن با باب اسفنجی از بزرگترین چالش‌های زندگی‌اش است. درست برعکس او، باب هرروز با شنیدن صدای زنگ ساعتش که شبیه به صدای بوق کشتی است، سرحال بیدار می‌شود و با شوق و ذوق به سمت محل کارش می‌رود. باب در رستوران آقای خرچنگ همبرگر سرخ می‌کند و شغل اختاپوس صندوق داری است. آنها هر کدام با حال و هوای خود به سمت رستوران می‌روند.

اختاپوس تمام سر و صدا و شیطنت‌های آزار دهنده‌ی باب اسفنجی و پاتریک را تحمل می‌کند تا بالاخره شیفت کاریش تمام شود. اما این پایان اذیت‌ها نیست. باب و پاتریک همسایه‌های اختاپوس هستند و بعد از کار تازه می‌خواهند کمی با هم بازی کنند. اختاپوس ناراحت و گریان فقط یک آرزو دارد آن هم اینکه بتواند در آرامش و سکوت زندگی کند. آیا آرزوی او برآورده می‌شود؟ تماشای این قسمت را از دست ندهید. شما می‌توانید انیمیشن باب اسفنجی : رسیدن به آرزوها دوبله فارسی را از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا در صورت تمایل آن را دانلود کنید. از دیگر قسمت های این انیمیشن جذاب که در وب سایت ویزور در دسترس شما قرار دارد می‌توان از انیمیشن باب اسفنجی تو اخراجی باب نام برد.

تمام سنین
طنز