نقاب میوتارو | A Whisker Away
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away

انیمیشن نقاب میوتارو یک انیمیشن ماجراجویانه و خانوادگی است. این انیمیشن کاری از Toho Animation و Studio Colorido است. انیمیشن نقاب میوتارو که قرار بود 18 ژوئن 2020 در ژاپن اکران شود، همانند بسیاری دیگر از تولیدات سینمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا از اکران منصرف شد و حق پخشش را به Netflix فروخت. این انیمیشن، در همان تاریخی که قرار بود اکران شود، به زبان ژاپنی از نتفلیکس پخش شد و 10 روز بعد نسخه‌ی دوبله انگلیسی آن عرضه شد.

ماجرای انیمیشن نقاب میوتارو که با نام انیمیشن یک صدف دور هم شناخته می‌شود، در شهر توکونامه واقع در ژاپن اتفاق می‌افتد. حتی لوکیشن‌ها دقیقا مثل نمونه‌ی اصلی شهر در این انیمیشن به تصویر کشیده شده‌اند. این انیمیشن داستان دختری نوجوان به نام «میو ساساکی» را می‌گوید که با نامادری‌اش زندگی نه چندان خوبی را می‌گذراند. میو دختر تنها و غمگینی است. او از یکی از همکلاسی‌هایش به نام «کنتو» خوشش می‌آید و نمی‌داند چطور نظر او را جلب کند. کنتو اصلا از او خوشش نمی‌آید.

در ادامه‌ی انیمیشن نقاب میوتارو یا یک صدف دور ، یک روز میو از یک نقاب فروش مرموز یک نقاب می‌گیرد. زمانی که او آن را به صورتش می‌زند تبدیل به یک گربه می‌شود. میو از این فرصت استفاده می‌کند و در قالب گربه به خانه‌ی کنتو می‌رود. کنتو از گربه‌ی زیبایی که دیده خوشش می‌آید و آنها اوقات شادی را با هم می‌گذرانند. اما با گذشت زمان میو از این وضعیت ناراضی می‌شود. او تصمیم می‌گیرد به همکلاسی‌اش بگوید که گربه‌ای که عاشقش شده و دختری که از او متنفر است هر دو در واقع یک نفر هستند اما اتفاقی جادویی مانع این کار می‌شود...

تریلر انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away که با نام انیمیشن یک صدف دور هم معروف است را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی و بعد از اکران در ویزور قرار خواهد گرفت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

 

ضمن آن که شما علاقمندان گرامی انیمیشن می‌توانید جدیدترین انیمیشن های 2020 مانند انیمیشن گرگینه ها ، شمال حقیقی، کهن قصه های وحشی گری ، ایوان بی نظیر، مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون ، خانواده پاگنده، انیمیشن حلقه 2020 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم