روی ماه | Over the Moon
سینمایی مدت زمان: 2 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن روی ماه Over the Moon

انیمیشن روی ماه Over the Moon یک انیمیشن کمدی و ماجراجویانه است. این انیمیشن کاری از Sony Pictures Imageworks است. ایده‌ی ساخت این فیلم سال 2017 مطرح شد. 26 سپتامبر 2017، کمپانی چینی Pearl Studio که انیمیشن‌هایی مثل مربی اژدها 2 ، پاندای کونگ فو کار 3 و پنگوئن های ماداگاسکار را ساخته است، فیلمنامه نویس آمریکایی «آدری ولز» را برای نوشتن فیلمنامه‌ی روی ماه استخدام کرد. داستان این انیمیشن برگرفته از یکی از افسانه‌های چینی است و قرار شد این انیمیشن بازگویی جدیدی از آن افسانه باشد. این انیمیشن آخرین اثر از آدری ولز است. او در 4 اکتبر 2018 درگذشت.

حدود 1 اسال بعد در 6 فوریه 2018، Netflix حق پخش انیمیشن روی ماه را خرید و «گلن کین» را به عنوان کارگردان این اثر معرفی کرد. گلن کین به عنوان انیماتور ارشد در ساخت انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی مثل علاالدین، تارزان، دیو و دلبر و پری دریایی کوچولو فعالیت داشته است. کمی بعد نام «استیون پرایس» به عنوان آهنگساز اعلام شد و صداپیشه‌ها ژوئن 2020 مشخص شدند. کن جیونگ، جان چو و ساندرا اوه در میان صداپیشگان این انیمیشن جذاب هستند.

انیمیشن روی ماه Over the Moon با نقل یک افسانه شروع می‌شود. زن و مردی عاشق هم بودند تا اینکه زن به صورت اتفاقی معجونی جادویی خورد، طلسم شد و به ماه رفت. حالا او سال‌ها است که روی ماه منتظر آمدن عشقش است. دختری به نام «فی فی» در کودکی این داستان را بارها از مادرش شنیده است و به آن باور دارد. حالا فی فی بزرگ شده اما مادرش را از دست داده است. او برای اثبات داستان مادرش تصمیم می‌گیرد به ماه سفر کند...

تریلر انیمیشن روی ماه Over the Moon را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود انیمیشن روی ماه با دوبله فارسی به زودی در ویزور قرار خواهد گرفت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

 

ضمن آن که شما علاقمندان گرامی انیمیشن می‌توانید جدیدترین انیمیشن های 2020 مانند انیمیشن گرگینه ها ، شمال حقیقی، کهن قصه های وحشی گری ، درخت آرزوها، مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون ، سه خرس کله پوک، انیمیشن حلقه 2020 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم