گرگینه ها | Wolfwalkers
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن گرگینه ها Wolfwalkers

انیمیشن گرگینه ها Wolfwalkers یک انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه است. این انیمیشن محصولی از Cartoon Saloon است و از Apple TV+ پخش شده است. این انیمیشن در ابتدا در سپتامبر 2020 در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو اکران شد. از همان ابتدا انیمیشن گرگینه ها با تحسین منتقدان مواجه شد و بعد از انتشار هم تماشاگران از آن استقبال کردند وبه آن امتیاز بسیار بالایی دادند.

کارگردان انیمیشن گرگینه ها ، «تام مور» است که پیش از این انیمیشن‌های محبوب و موفقی مثل آواز دریا Song of the Sea، پیامبر Kahlil Gibran's The Prophet و نان آور The Breadwinner را ساخته است. انیمیشن آواز دریا و پیامبر را می‌توانید در ویزور تماشا کنید.

داستان انیمیشن گرگینه ها در زمان خرافات و جادو اتفاق می‌افتد. یک دختر شکارچی به نام «رابین گودفلو» با پدرش به ایرلند سفر می‌کند تا آخرین گله‌ی گرگینه‌ها را از بین ببرند. رابین هنگام کاوش در سرزمین‌های ممنوعه و در بیرون از محوطه‌ی دیوارهای شهر، با دختری عجیب و غریب آشنا می‌شود. دخترک عضو قبیله‌ی مرموزی است که گفته می‌شود شب‌ها به گرگ تبدیل می‌شوند. او با دخترک دوست می‌شود و متوجه می‌شود که او در جستجوی مادر گمشده‌اش است.

در ادامه‌ی انیمیشن گرگینه ها ، رابین تصمیم می‌گیرد به آن دختر کمک کند تا مادرش را پیدا کنند. او در این راه به رازی پی می‌برد که بیش از پیش او را در دنیای جادو می‌برد. او تصمیم می‌گیرد خطر کند و به همان چیزی تبدیل شود که با پدرش برای نابودی آن آمده بودند. سرگذشت رابین چه خواهد شد؟ آیا او می‌تواند این راز را از پدرش پنهان کند؟ آیا مادر آن دختر گرگینه را پیدا می‌کنند؟ برای پاسخ به این سوالات و دیدن یک ماجرای جادویی، انیمیشن جذاب گرگینه ها را تماشا کنید.

تریلر انیمیشن گرگینه ها Wolfwalkers را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی در ویزور قرار خواهد گرفت.

اگر به تماشای دیگر انیمیشن های جدید 2020 هم علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت ، به پیش، شاهزاده قو : ازدواج سلطنتی ، داستان جینجر، سوپرمن : پسر سرخ ، شمال حقیقی، نورم از قطب شمال : تعطیلات خانوادگی و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

تصاویر فیلم