رویاسازان | Dreambuilders
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن رویاسازان Dreambuilders  2020

انیمیشن رویاسازان Dreambuilders یک انیمیشن کمدی و ماجراجویانه از کمپانی  First Lady Film است. این انیمیشن 6 ژانویه 2020 در دانمارک اکران شده است. انیمیشن رویاسازان پیش از هر چیز تجربه‌ی داشتن خانواده‌ی ناتنی را به بیننده القا می‌کند. اینکه مثلا داشتن یک خواهر ناتنی چه چالش‌هایی ممکن است به همراه داشته باشد. این انیمیشن برای گروه سنی بالای 6 سال تهیه شده است. در ادامه بیشتر با داستان انیمیشن رویاسازان آشنا می‌شویم.

شخصیت اصلی داستان انیمیشن رویاسازان Dreambuilders ، دختری به نام «مینا» است که با پدرش زندگی می‌کند. حالا «جنی» خواهر ناتنی او قرار است با آنها زندگی کند. جنی از مینا کمی بزرگتر است و رفتار خوبی با او ندارد. برای مثال جنی در شبکه‌های اجتماعی فعال است و تصویر بدی از مینا در آنجا ارائه داده است. از آن طرف، مینا از طریقی موفق می‌شود پا به دنیای رویاها بگذارد. او که دسترسی به خواب و رویای هرکسی برایش کار ساده‌ای شده، تصمیم می‌گیرد خواهر ناتنی‌اش را اذیت کند. مینا که می‌داند جنی از عنکبوت می‌ترسد، در خوابش او را با عنکبوت می‌ترساند.

این بحث‌ها ادامه دارد تا کار به حیوان خانگی مینا می‌رسد. مینا یک همستر کوچولو را دور از چشم همه در اتاقش نگه می‌دارد. جنی این قضیه را متوجه می‌شود و او را تهدید می‌کند که صبح روز بعد که از خواب بیدار شود، آن همستر را به پناهگاه حیوانات بی سرپرست می‌برد. مینا از این حرف بسیار ناراحت می‌شود. این بار او تصمیم می‌گیرد وارد رویاهای جنی شود تا نظرش را درباره‌ی همستر عوض کند. اما او چطور از عهده‌ی این کار بر خواهد آمد؟

مینا می‌داند جنی مثل خودش لجباز است و کشمکش‌های این 2 خواهر همچنان ادامه دار است. پس تماشای ماجراهای بامزه‌ی آنها را از دست ندهید. تریلر انیمیشن رویاسازان Dreambuilders را هم اکنون می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی در ویزور قرار خواهدگرفت.

اگر به تماشای انیمیشن های جدید 2020 علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن سوپرمن: پسر سرخ ، به پیش، داستان جینجر ، دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان ، سوپرمن: مرد فردا، سه خرس کله پوک ، شاهزاده قو : ازدواج سلطنتی و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

تصاویر فیلم