حلقه (زبان اصلی) | Loop
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 8 دقیقه سال تولید: 2020

انیمیشن حلقه 2020 Loop

انیمیشن حلقه 2020 Loop یک انیمیشن کوتاه ماجراجویانه و محصولی از  Pixar Animation Studio است. این انیمیشن جزو پروژه‌ی SparkShorts کمپانی پیکسار است. در این پروژه به انیماتورها و کارگردانان پیکسار فرصتی 6 ماهه و بودجه‌ای محدود داده شد تا انیمیشن کوتاه خود را بسازند. انیمیشن‌های کوتاهی مثل پرل Purl و کیتبل Kitbull جزو این پروژه هستند.

کارگردان و نویسنده‌ی فیلمنامه‌ی انیمیشن حلقه 2020 Loop ، «اریکا میلسوم» است. داستان این انیمیشن از «آدام برک» و «متیاس دِ کلرک» است. میلسوم، برای ساخت این انیمیشن، رفتارهای دختری اوتیستیک به نام «مدیسون بندی» را زیر نظر گرفت و از صدای او برای شخصیت اصلی داستانش استفاده کرده است.

در انیمیشن کوتاه حلقه Loop داستان از این قرار است که، «رنه» دختر 13 ساله است که به دلیل بیماری Nonverbal autism توانایی صحبت کردن ندارد. او در یک قایق کوچک آرام و با حوصله منتظر است تا یک هم تیمی پیدا کند و بتواند دور دریاچه را بگردد. در همین حین پسری به نام «مارکوس» از راه می‌رسد. مدیر اردوگاهی که در آن هستند از مارکوس می‌خواهد تا با رنه به قایق رانی برود. مارکوس هیچ تمایلی به این کار ندارد اما در نهایت با رنه همراه می‌شود. مارکوس حسابی پرحرف است و سعی می‌کند با رنه ارتباط برقرار کند اما کار ساده‌ای نیست. رنه گاهی صداهایی از خودش تولید می‌کند اما برای مارکوس غیر قابل درک است. رنه از چیزی ناراحت است و مارکوس هم این را متوجه شده، اما چطور باید زبان او را بفهمد؟ تماشای این انیمیشن جذاب را از دست ندهید.

انیمیشن حلقه 2020 Loop زبان اصلی در 10 ژانویه 2020 منتشر شده است. این انیمیشن را می‌توانید در وب سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر علاقمند هستید دیگر انیمیشن‌های کوتاه پروژه‌ی SparkShorts را تماشا کنید، تماشای انیمیشن‌های پرل Purl و کیتبل Kitbull را به شما پیشنهاد می‌دهیم. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

اگر به تماشای دیگر انیمیشن های 2020 هم علاقه‌مندید می‌توانید انیمیشن هایی مانند مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون ، غارنشینان 2، کهن قصه های وحشی گری ، جزیره لاروا، ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم